Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık Shimano Stradic 4000 & Shimano Catana 3m & Daiwa J-braid Spin Set

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Shimano Stradic 4000 & Shimano Catana 3m & Daiwa J-Braid Spin Set

Shi̇mano Stradi̇c 4000 Xg Spi̇n Maki̇ne: Ortalama 10 defa kullanılmıştır oda yoğun değil.

Shimano Catana EX Tele Spin MH 3m 14-40g Olta Kamışı: Oda haliyle aynı şekilde ortalama 10 defa kullanılmıştır. Fakat parçalar girip çıkarken biraz zorlama gerektiriyor, ama yinede sorunsuz girip çıkıyor. Söylemedi demeyin ;);) Okuduğuma göre bu Shimano Catana Teleskopiklerde olağanmış.

Üzerinde Daiwa J-Braid x8 0,16 örgü ip 250m sarılıdır.

Makinenin kutusu pulları dahil içinde bulunmaktadır. Faturaları kayıptır maalesef. Spin tarzım olmadığı için videolarımdanda görüldüğü üzere, yıllardır depoda yatmaktadırlar.

Tercihim Surf Takımla veya Makineyle takastır, amacım satmak değildir. Fiyat yazma zorunluluğundan dolayı 1500 olarak yazıyorum. Ama bu zamana kadar hiç satış yapmadım, sadece takas yaptım bilginize, altı üstü alınır verilir.

Parça halinde vermeyi düşünmüyorum, bu av stili tarzım olmadığından, diğer parçaları değerlendiremeyeceğimden.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

buraks33

Aktif Üye
Adı
Burak Öztürk
Makinaya takas dusunurmusunuz daiwa bg 60 tertemiz alt ust konusulur

Ali-kahya

Yeni Üye
Adı
Ali
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Kamışı tek satmayı düşünür musunuz? Özelden mesaj yazabilirsiniz teşekkürler.

blueman

Yeni Üye
Adı
Atila Gözel
Kamışı istemiyorum. Makineler takası için ne düşünürsün.