Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık shimano surf leader BX-G 4.50 kamış-shimano BULLSEYE 9080 çok temiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mouradshanlee

Daimi Üye
Adı
MuraT
Kan Grubu
O Rh Negatif
ilan günceldir...

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
Ahmet malzemeleri yakından incelendim al vitrine koy Sıfır walla
Abi vitrine koyacaksak niye alıyoruz ki :D
Şaka bir tarafa ama fiyatlar bana da mağaza fiyatları gibi geldi, tamam mağaza da artık istesen de bulamazsınız ama sanki bir parça ısıtılsa mı ne :rolleyes:
Yanlış anlaşılma olmasın lütfen, sadece fikrimi belirtmek istedim.

mouradshanlee

Daimi Üye
Adı
MuraT
Kan Grubu
O Rh Negatif
ilan günceldir...

mouradshanlee

Daimi Üye
Adı
MuraT
Kan Grubu
O Rh Negatif
günceller günceli...

sabriyazici

Daimi Üye
Adı
sabri yazici
Eskiden moderator ler bu işe el atarlardi fiyat ile ilgili düşüncelerini dile getirirlerdi eksik ise eksik fazla ise fazla yorum yapıp gereğini yaparlari yok sa onlarda benim gibi daha alışamadılar heralde forumun yeni haline :D hayırlı satislar dilerim ama daha cok guncellersiniz gibi geliyor

mouradshanlee

Daimi Üye
Adı
MuraT
Kan Grubu
O Rh Negatif
Eskiden moderator ler bu işe el atarlardi fiyat ile ilgili düşüncelerini dile getirirlerdi eksik ise eksik fazla ise fazla yorum yapıp gereğini yaparlari yok sa onlarda benim gibi daha alışamadılar heralde forumun yeni haline :D hayırlı satislar dilerim ama daha cok guncellersiniz gibi geliyor
sabri bey sizler için takımın fiyatını 1000 tl yemi çekelim anlamadım.bir şeyin ederi değeri vardır bunu yazarsın.alan alır almayan konu müdahil bile olmaz.bu kişilerin tercihidir.Türkiyede 1983 ten beri serbest piyasa diye bişey var.hatırlatırım.

ashraf

Daimi Üye
Sizde Haklısının bir taraftanda Satıcı da HAKLI sattığı ürün tertemiz ve pıyasada yok herkes bilyor ithalatçı firmaların sitesinde fıyat var ama eski fıyat güncel olmayan ama bu ürünü platta incelersnız Artı kargo ve Kırılma rıskı Artı gömruk fiyat tavan yapyor

Son düzenleme:

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
sabri bey sizler için takımın fiyatını 1000 tl yemi çekelim anlamadım.bir şeyin ederi değeri vardır bunu yazarsın.alan alır almayan konu müdahil bile olmaz.bu kişilerin tercihidir.Türkiyede 1983 ten beri serbest piyasa diye bişey var.hatırlatırım.
Hocam facebook 2. el sayfasındaki ilanınızda yazmadım yorum özelden size yazdım. Ama burası forum bu forumda serbest piyasa yok. Burası forumun 2 . el ilan kısmı burada bir ürün 0 sa bile eğer fiyatı 2. el fiyatıysa konulur kurallarına bakabilirsiniz . Bu fiyatı insanların fazla bulması gayet normal . Forumda normalde aşırı fiyat istenen ilanları zaten modlar kabul etmiyor bu ilan sanırım gözlerinden kaçmış çünkü aşırı fiyatl isteyenlerde bu konuda olduğu gibi tartışmalar çıkabiliyor. İyi satışlar inşallah istediğiniz fiyata satarsınız...

mouradshanlee

Daimi Üye
Adı
MuraT
Kan Grubu
O Rh Negatif
Hocam facebook 2. el sayfasındaki ilanınızda yazmadım yorum özelden size yazdım. Ama burası forum bu forumda serbest piyasa yok. Burası forumun 2 . el ilan kısmı burada bir ürün 0 sa bile eğer fiyatı 2. el fiyatıysa konulur kurallarına bakabilirsiniz . Bu fiyatı insanların fazla bulması gayet normal . Forumda normalde aşırı fiyat istenen ilanları zaten modlar kabul etmiyor bu ilan sanırım gözlerinden kaçmış çünkü aşırı fiyatl isteyenlerde bu konuda olduğu gibi tartışmalar çıkabiliyor. İyi satışlar inşallah istediğiniz fiyata satarsınız...
Senihcan kardeşim merhaba

Ben kimse ile tartışmaya girme taraftarı değilim.karakterimde bu yönde değil.fakat durum bu satan arkadaşım bu fiyatları istemiştir.bizde böyle yazmışız.fiyatlar fazla ise lütfen moderatörler konuyu forumdan silsin.fakat ilanla ilgili alakası olmayan arkadaşlar yorum uslubunu abartırsa bizlerede söz hakkı doğar.yinede teşekkürler yorumun için...

mouradshanlee

Daimi Üye
Adı
MuraT
Kan Grubu
O Rh Negatif
fiyatlara gelince bugün takımın sahibi ile konuşup ilanı ısıtmayı düşünüyorum

teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...