Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano surf makine kafa uyumluluğu

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında aukesen tarafından paylaşıldı.

1. aukesen

aukesen Üye

Merhaba arkadaşlar mevcut draglı dragsız surf makineler için hangi makinenin kafası ve kalama kapağı diğer makineye uyduğunu tecrübe eden arkadaşlar varsa sevinirim.Makine seçimlerinde bu kriterleri de hesaba katmak isterim elimdeki makineler ile birlikte.
    örnek
    kafa olarak super aero fliegen=super aero kisu,shimano bullseye xt ve super aero kisu sd ye uyduğunu biliyorum.Buradan super aero sd ler super aero larla uyumlu mudur manası mı çıkmalı.Daiwa tournament 45qd ile daiwa basair 45qd uyarmı yada 45qd ler aralarında uyumlumudur. Böyle örnekleri çoğaltabiliriz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. lufermania

lufermania Daimi Üye

Ben bir videoda gördüm, adam SA Surf Leader ile Ultegra 6000 liğin kafalarını birbirine takmıştı. SA Fliegen ve SA Surf Leader ve Bullseye XT nin de kafaları drag kapağı olduğu sürece birbirine uyuyor. Yani bu dört makine birbirine kombin yapılabilir...

4. exxper

exxper Daimi Üye

aukesen, lufermania ve OMER77 bunu beğendi.
  5. lufermania

lufermania Daimi Üye

Tamam işte video bu, ben gördüm demiştim adam üşenmemis bulmuş :)

6. aukesen

aukesen Üye

Sizin eklediginiz videoyu izlemiştim. Hatırladım teşekkürler.

Örnek leri denk geldikçe çoğaltıp. En azından makine tercihlerinde kombinasyon yapmamıza olanak sağlar. Bir arkadaşta aero technium, bullseye, kisu mevcut temin edebilirsem bendeki makineler ile nasıl kombinasyon yapabiliriz görelim. Gerek drag lı gerekse dragsiz kafa ile.