Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satıldı Shimano Ultegra CI4 XSA 10000 Surf Makina

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Oben Bey merhabalar. Affınıza sığınarak bir düşüncemi paylaşmak isterim: Bildiğiniz üzere Shimano markası yenilikleri ve fiyatlardaki indirim ve düzeltmeleriyle şu sıralar herkesin dilinde. Siz de anladığım kadarıyla sizi daha çok memnun eden ya da daha üst segment ürünler kullandığınız üzere elinizdeki bu Ultegra'yı ve bazı okuma spin makinelerinizi uzun süre önce satılığa çıkarttınız. Belki de paraya ihtiyacınız vardır bilemiyorum. Ben forumumuzda ''Sıcak Fırsatlar'' köşesinde, tıpkı sizin ürünleriniz gibi sıfır ürünlerini yarı fiyatından bile ucuz, ihtiyacı olan arkadaşlara ulaştıran ağabeyler gördüm. Herkesin bildiği ve dediği gibi ; bir ürün satın alınmış ise 2. el muamelesi görür. Ürününüzün temizliğinden ve sıfır oluşundan şüphem yok ama bunu sizi kırmadan nasıl söyleyebilirim tam bilemiyorum. Demek istediğim şu ki; fiyatlarınızı istikrarla ısıtmalısınız ki bu ürün ya da ürünleriniz ihtiyacı olan arkadaşlarımızca alınabilsinler. 675 TL istediğiniz Ultegra'nın 1-2 sitedeki yeni fiyatlı halini yine affınıza sığınarak link atıyorum. Umarım yanlış anlaşılmam. Alana da satana da hayırlı uğurlu olsun. Her zaman rastgelsin...
SHIMANO ULTEGRA CI4 10000 XSA 5+1 BB | Shimano | Surf Makinalar | Balk Av Malzemeleri| Olta Makinalar| Surf Makinalar | Av Deposu Av Malzemeleri Kara Av Balk Av Olta Kamp Malzeme
SHIMANO Ultegra CI4 10000 XSA 5+1 BB, Surf Olta Makinesi | SpotBalik.com.tr

ToprağınSesi

Aktif Üye
Oben Bey merhabalar. Affınıza sığınarak bir düşüncemi paylaşmak isterim: Bildiğiniz üzere Shimano markası yenilikleri ve fiyatlardaki indirim ve düzeltmeleriyle şu sıralar herkesin dilinde. Siz de anladığım kadarıyla sizi daha çok memnun eden ya da daha üst segment ürünler kullandığınız üzere elinizdeki bu Ultegra'yı ve bazı okuma spin makinelerinizi uzun süre önce satılığa çıkarttınız. Belki de paraya ihtiyacınız vardır bilemiyorum. Ben forumumuzda ''Sıcak Fırsatlar'' köşesinde, tıpkı sizin ürünleriniz gibi sıfır ürünlerini yarı fiyatından bile ucuz, ihtiyacı olan arkadaşlara ulaştıran ağabeyler gördüm. Herkesin bildiği ve dediği gibi ; bir ürün satın alınmış ise 2. el muamelesi görür. Ürününüzün temizliğinden ve sıfır oluşundan şüphem yok ama bunu sizi kırmadan nasıl söyleyebilirim tam bilemiyorum. Demek istediğim şu ki; fiyatlarınızı istikrarla ısıtmalısınız ki bu ürün ya da ürünleriniz ihtiyacı olan arkadaşlarımızca alınabilsinler. 675 TL istediğiniz Ultegra'nın 1-2 sitedeki yeni fiyatlı halini yine affınıza sığınarak link atıyorum. Umarım yanlış anlaşılmam. Alana da satana da hayırlı uğurlu olsun. Her zaman rastgelsin...
SHIMANO ULTEGRA CI4 10000 XSA 5+1 BB | Shimano | Surf Makinalar | Balk Av Malzemeleri| Olta Makinalar| Surf Makinalar | Av Deposu Av Malzemeleri Kara Av Balk Av Olta Kamp Malzeme

Arkadaşa katılıyorum evvelki gün fuara uğradım ve öylesine göz attım. Spot balık reyonunda bu makineyi 720 tl ye bıraktılar. Sadece bilgi olsun dedim...

hürmetle

TR Angler

Aktif Üye
Yazılan güzel olmamış paraya ihtiyaç falan var olabilir. Allaha şükür paraya ihtiyacım yok. Allah olmayanlara benden daha çok versin. Benden size küçük bir nasihat bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın. Bilmediğiniz konular hakkında da amacını aşan şeyler yazmayın.
Sadece kullanmadığım makinalar ihtiyacı olan arkadaşlar kullansın diye ilan verdim. Almak isteyen zaten özelden teklifini iletir. Gerisi teferruat.

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
''Siz de anladığım kadarıyla sizi daha çok memnun eden ya da daha üst segment ürünler kullandığınız üzere elinizdeki bu Ultegra'yı ve bazı okuma spin makinelerinizi uzun süre önce satılığa çıkarttınız. Belki de paraya ihtiyacınız vardır bilemiyorum.'' diye yazmışım. Bunun neresi sizi rahatsız etti anlamadım. Makinenizi elden çıkarmayı istemenizin sebepleri bunlar-şunlar olabilir gibi birşey yazmışım sadece. Belkide paraya ihtiyacınız vardır bilemiyorum dememe bu kadar kızdıysanız özür dilerim Oben Bey, artık anlamış olduk paraya ihtiyacınız olmadığını, Allah daha çok versin inşallah. Misal benim paraya ihtiyacım var, evlenmek istiyorum sevdiğim kişi ile. Paraya ihtiyacım olmasından da hiç ama hiç utanmıyorum ve bunu ''kötü, ayıp birşey'' gibi görmüyorum çok şükür. Madem forumun ''Sıcak Fırsatlar'' köşesinde 1 ürününüz var ve fiyatı sıcak değil, yaptığım nazik uyarıyı yapma hakkını her üye gibi ben de kendimde gördüm ki yapmamalıymışım onu da anladım. Size ve alıcıya tekrar hayırlı olsun diyeyim... Bir büyüğüm olarak verdiğiniz nasihatı da göz ardı etmeyeceğim, sağolun...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...