Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano Waxwing Jig

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında Zaptinamumkun tarafından paylaşıldı.

1. Zaptinamumkun

Zaptinamumkun Aktif Üye

Kıyıda avcılıgın bir türünü acık denizde tekne üzerinden yapılmasını sağlamak aracılıgı ile shimano'nun gelişdirdiği yeni sistem Waxwing Jig [​IMG]
    dün itibari ile elime yurt dişindan siparişim ulaşdı inşallah güzel avlar yaparak sizlerle paylaşırım..Not:168 gramlık shimano jig flat-side türkiyede de 60 tl abd de 12 dolar shimano trinidad jig makinesi turkiyede 900 euro abd'de 399 dolar bu nasıl bir vergi sistemidir diye çok içden bir soru sormak istiyorum...Aşağıda yeni jiglerin videoları mevcuttur

http://www.youtube.com/watch?v=sel1_u0YiZQ

http://www.youtube.com/watch?v=4PQ2oxTjvmM&feature=related

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Nisan 2011
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. O-M-M-G

O-M-M-G Aktif Üye

Hayırlısı olsun çok güzel bir oyuncak, dışarıdan alışveriş yapmadığım için uzun zamandır giriş yapmasını bekliyorum bende...

4. Zaptinamumkun

Zaptinamumkun Aktif Üye

Tesekkur ederim..insallah verim alırız diyeceğim ama malum denizlerimizin hali bu sene alaçatı fishingede katıldım ilk gün 48 tekne her teknede en az 5 cıkrık toplamda 250 yakın olta tam 10 saat suda kalmasına ragmen sadece 1 tekne 2 adet tuna yakalaya bildi buda denizlerimizin içler acısı halini göstermekde...

5. O-M-M-G

O-M-M-G Aktif Üye

Maalesef denizlerimizin hali içler acısı,asıl kötü olan eğer yeterli önlem alınmazsa bunlar iyi günlerimiz.Korkarım ki bu gidişle şu an tuttuğumuz balıkları bile çocuklarımıza ancak fotoğrafta göstereceğiz :(.
    Bu arada bu sahtelerin iyi iş yapacağını düşünüyorum,güzel raporlarınızı okuruz inşallah...

6. Zaptinamumkun

Zaptinamumkun Aktif Üye

Eyvallah arkadaşım inşallah.... rota 660 haziran başında geliyor şuan 9.9 teknemizle istediğimiz mesafelere gidemiyoruz yeni teknemizle sakız adasının acıklarına cıkarsak lowrance f.f yardımı ile iyi avlar alırız ve paylaşırız...