Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SHİMANO'CULARDAN KAMIŞ YARDIMI LÜTFEN !?

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında goldboy52 tarafından paylaşıldı.

1. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Ben bir okuma cı olarak shimano telespin kamış arıyorum...internetten alış veriş yapıcam ...Belki sizlerden bir yardım önerisi gelir diye soruyorum...

Fiyatı 120 TL yi geçmeyen shimano nun 10-30 14-40 30-60 aralıklarda olabilecek 2.70 - 3 m auzunluklarda tele spin (teleskobik) ve özellikle sap kısmı uzun olan kamışı var mı?

bu özelliklere yakın shimano telespin catana cx 3m ve 2.70m olanları buldum ancak bu kamışı birebir görmediğim için sap kısımı kısa diyorlar böylemidir?
    kısa sap işime yaramaz.. şimdiden teşekkürler...???:confused:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sabora

sabora Daimi Üye

Sanki spin kamışların hepsinde sap kısa gibime geliyor.:( Neden illede uzun sap ?

4. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Normalde parçalı okuma v-system 3m 30-60 gr kamış kullanıyorum... okumada uzun sapa alıştık... kısca koltuk altına sıkıştırarark kullanmak yorgunluğu azaltıyor.... bana arabanın bagajında duracak kolay taşınır teleskobik spin lazım ... e birde shimano alalım deneyelım dedik ... ama saplar kısa olunca at- çek yorara gibime geliyor..

5. zafrsky

zafrsky Yeni Üye

Abi bu ara benim kafamda olan catana 3.30 var kapalı boyu 80cm arka makina vidasından sonraki mantarı da bi 50cm gelir işte fiyatıda senin istediğin gibi çok yakışıklı, kibar, ince 20 - 50 atarı var

6. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

CATANA hangi seri 3.30 ?? .. ben zaten 3 m olandan sipariş ettim onunda sapı kısa dediler... neyse artık iş işten geçti ürün gelince yorumumu yazıcam...

7. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Bu forum benim için kapanmıştır.!! Kamış bu gün elime geçti.... Sap uzunluğu gayet yeterli.. kalite harika ,,,,10 numara kamış... tam bir tele spin kamış... sadece uygun uzunuğu seçin ve bu modeli gönül rahatlığı ile alın derim... saygılar...