Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shore jigging tecrubem

mizan

Daimi Üye
Adı
Erdem
Meraya bakınca japonların Gt avlarındaki adalar gibi görünüyor. Balık olmaması kısmet deyin bence. Balık çıksada çıkmasada size imrendim. Bende geçen sene spin kamışımla 35 gramlık jig sahtelerle 3 palamut kandırdıktan sonra bu hastalık banada bulaştı. Ama istanbulda bu av stili biraz hayal birazda şans gibi. Ama Çanakkaleye nasip olursa bu sene gidicem ve orada denemeler yapıcam. Kamışımada yeni kavuştum. Bakalım bize şans ve nasip gülecekmi. İnşallah sonraki denemeleriniz bol trofeli olur.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyefendi

Daimi Üye
Adı
ALİBABA TROFER
Valla arkadaslar ada da oyuk coktu dikkatli sekilde adanin sagina soluna gectim yilan varmidir bilmiyorum ama buralarda akrep cikiyormus gecd adalarda onu ogrendim.

Ayrica suyun derinligi ve etrafin issizligi ve etrafta 20 30 40 kg baliklarin cirit attigini bilmek ve kandiramamak kotu bir duygu...bir ara jig takildi kayaya onu bile kendime zevk yaptim acikta bir tur teknesinde kadinin biri aaa adama bak dedi denizde normalde konussan duyuluyor bende o esnada sanki buyuk bir balik vatmis gibi oltayi kanirtip ucunu bukup show yaptim ne yapayim...

Ama 5 saat iyi geldi sessiz sedadiz bennvd caretta caretta...5 saat boyunca garibim daldi cikti daldi cikti...

mizan

Daimi Üye
Adı
Erdem
Valla arkadaslar ada da oyuk coktu dikkatli sekilde adanin sagina soluna gectim yilan varmidir bilmiyorum ama buralarda akrep cikiyormus gecd adalarda onu ogrendim.

Ayrica suyun derinligi ve etrafin issizligi ve etrafta 20 30 40 kg baliklarin cirit attigini bilmek ve kandiramamak kotu bir duygu...bir ara jig takildi kayaya onu bile kendime zevk yaptim acikta bir tur teknesinde kadinin biri aaa adama bak dedi denizde normalde konussan duyuluyor bende o esnada sanki buyuk bir balik vatmis gibi oltayi kanirtip ucunu bukup show yaptim ne yapayim...

Ama 5 saat iyi geldi sessiz sedadiz bennvd caretta caretta...5 saat boyunca garibim daldi cikti daldi cikti...
Aksiyon verme olayı güzelmiş.

Beyefendi

Daimi Üye
Adı
ALİBABA TROFER
Pirasali adanin hemen onleri orkinos gecisleti

Ayni zamanda dibi derin oyuklar ve magaral oldugu icin orfoz sinarit yataklari

mizan

Daimi Üye
Adı
Erdem
Ya ben 1.5 p.e 8 kat varivas avani jigging power braid ipten aldım. Yorik için sizce incemi kalır.

Beyefendi

Daimi Üye
Adı
ALİBABA TROFER
Ya ben 1.5 p.e 8 kat varivas avani jigging power braid ipten aldım. Yorik için sizce incemi kalır.

Ben daiwa tournament evo 2.5 pe kullaniuorum jig ignesi yamuldu ip kopmadi o kadar yani.

Beyefendi

Daimi Üye
Adı
ALİBABA TROFER
Ama sadece torik ise fazlasiyla yeter ama deniz bu 10 kilo sino yada ustu bir orkinos yapisirsa her sey 10 sn surer senin icin....10 sn sonra her sey bitmis olur....

mizan

Daimi Üye
Adı
Erdem
Vallahi İstanbul boğazında çok şükür palamut almışlığım çok. Ancak torik ve levrekle henüz tanışamadım. Ama orkinos Çanakkalede orkinos denk gelirmi gelirse ne halt ederim bilmem.

mizan

Daimi Üye
Adı
Erdem
10 kilo üstü balık için tavsiye edebileceğiniz misine kalınlığı nedir.

mizan

Daimi Üye
Adı
Erdem
2.0 p.e'mi yoksa 3.0 p.e'mi.