Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sıcak Fırsat Canon IXUS95 digital fotoğraf Makinası 149 TL

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında BİROL tarafından paylaşıldı.

1. BİROL

BİROL Daimi Üye

Az önce takip ettiğim bir bilişim forumunda sıcak fırsatlar kısmında duyuruldu.
    Canon IXUS 95 fotoğraf makinası Kangurum.com adresinde, Migros'un online satış yeridir , 149 TLye satılıyor.
    En ucuz yer 300 TLye satarken 149 TLlik fiyat mükemmel ve ben hemen sipariş verdim.Uzun zamandır foto makinası alacaktım, ha bugün ha yarın derken kısmet buna imiş.

Fiyatlara bakmak için
    http://www.akakce.com/dijital-fotograf-makinasi/en-ucuz-canon-ixus-95-is-fiyati,021904.html

Bu fırsattan yararlanmak isteyenler için satış linki
    http://www.kangurum.com.tr/kangurum...yId=19796&name=CANON+IXUS95+10MP+FOTOĞRAF+MAK.

Ödeme ister taksitle , ister teslim anında kapıda nakit yada kapıda kredi kartına tek çekim.

Konunun duyurulduğu web sitesi linki
    http://forum.donanimhaber.com/m_45307345/mpage_1/key_/tm.htm

İhtiyacı olana güzel bir yılbaşı hediyesi olur

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Ümit

Ümit Aktif Üye

Meraklıları için hiç kaçırılmayacak bir fırsat, bende ixus-75 kullanıyorum, canon kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ederim.

4. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Heves kırmak istemem ama fiyat büyük ihtimal yanlış girilmiş. Haftasonu olduğu için hala farketmediler durumu. Pazartesi sipariş verenleri tek tek arayıp nazikçe iptal ettiklerini söyleyeceklerdir.

Huyları kurusun, daha önce de 3 adet Samsung video kamera ve sanırım bir televizyon siparişimi iptal ettiler :)

Zaten bu fiyattan verecek olsalar "Money Club" üzerinden de bangır bangır reklam ypaarlardı.

5. BİROL

BİROL Daimi Üye

Bu ihtimali gözönünde bulundurup, kapıda kredi kartı ödeme seçeneğini seçtim bende.

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Zaten memlekette hep hata yapanlar kazanıyor.
    Pardon deyip çıkıyor işin içinden.
    Geriye de hayal kırıklığı kalıyor sadece. :(

7. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Aslında "mesefeli satışlar" kanununa göre ürünü göndermek zorundalar. Tüketici davası v.b. açılabilir ama pek takmıyor firmalar artık. Uğraşmak lazım baya.

Uğraşıp bu şekilde aldığım 10 tane ürün varsa, 25 tane de alamadığım ürün var :)

8. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Bir de bu Migros ayrı bir alem. Mağaza ve sanal mağaza arasında kopukluk var. Stokları ortak anladığım kadarıyla.
    Müşteri hizmetlerini arıyorsun, fiyat doğru diyorlar(aslında kendileri de pek emin olamıyor) ve "stokta varsa gönderilir" deniliyor. Sonrasında ise;

Ya hiçbirşey söylenmeden iptal ediliyor,
    ya telefon ile haberdar edilerek iptal ediliyor
    ya da fotoğraf makinesi yanında sipariş verdiğin, makarna deterjan v.b. diğer ürünlerini servis elemanları kapına ürünleri getirdiğinde, "ee hani fotoğraf makinesi?" diye sorunca gayet olaydan habersiz bir şekilde "stokta yoktu mağazada, ondan paketlenmemiştir, diğer ürünlerinizi getirdik" diyorlar:)

9. BİROL

BİROL Daimi Üye

Şu sıralar iş yoğunluğum fazla.Yoksa uğraşırdım onlarla,eğer göndermezlerse...

10. löngöz

löngöz Daimi Üye

bende aynen öyle yaptım...:p

inşallah teknotürk ün dediği gibi olmaz,:mad:,sayende bir makina sahibi oluruz....:):)

11. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Geçmiş olsun herkese :) Nazikçe iptal ediliyor siparişler. Ama ürün hala internette satışta.

Yasaya göre 30 iş günü içinde tedarik etmeleri gerekiyor. Alıcıya bildirerek bir 10 gün de ek süre hakları daha var. Uğraşmak isteyenlere kolay gelsin, alamayanlara geçmiş olsun.

Ankara civarında oturanlardan ürünleri alanlar varmış bu arada.