Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sıcak Fırsatlar

Konu, 'Öneri ve Şikayetleriniz' kısmında ErdalYildiz tarafından paylaşıldı.

1. ErdalYildiz

ErdalYildiz Aktif Üye

Bugün sıcak fırsatlar adlı bölümde bir arkadaşın konusunu kapatmışsınız.Belirli sebepler var.Haklısınız.Acaba bu hassasiyeti diğer üyeler için gösteriyormusunuz?Kusura bakmayın ama sanmıyorum.Hiç av paylaşımı yapmadığı halde onlarca satış ilanı açanlar var.Sadece başka arkadaşların paylaşımlarına tebrik vb mesaj yazarak günlerini geçiren arkadaşlar var.Yönetim olarak daha adilce davranmak gerek.Fiyat belirtmeden daha önceleri satış ilanı yasak içen şimdi açanlar var.Sıfır fiyatı ile aynı fiyatta satanlar var.Lütfen kaliteli bir forum istiyorsak herkese aynı mesafeli olun.Saygılarımla.

Levreko, trakonya79, γavuz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Madem bu kadar şey görmüşsünüz keşke bize de bildirseydiniz gereği yapılırdı, kim nedir ne değildir araştırabilecek vaktimiz yok malesef, şikayet geldikçe değerlendiriyoruz, olumsuzluk gördüğümüzde anında mudahale ediyoruz, ŞİKAYET butonu bu sebeple koyuldu, bunu sizin için yazmıyorum, bu konuyu okuyan dostlarımız lütfen bu butonu kullanmaktan çekinmesinler..

spinci ve Hamdi bunu beğendi.
  4. milanur

milanur Aktif Üye

moderasyonunda yoğunluğu göz önüne alıyorum ancak arkadaşada hak veriyorum

Levreko bunu beğendi.
  5. Selahattin

Ha bu arada herkes av raporu açsın diye bir kural yok, bepenmediğiniz o tebrik mesajları olmasa , av raporlarının sayısının azalacağını unutmayın.. Bizim tek arzumuz buranın satış platformu olarak kullanılmaması ;)

Levreko bunu beğendi.
  6. milanur

milanur Aktif Üye

kendini eleştirebilen bir forum olduğunu göstermesi açısından bu konuya forumdaşaların fikirlerini beyan etmesi güzel olacaktır.

7. Selahattin

Eleştirilen şey sadece bizim her konuya aynı hassasiyeti gösterememiz ve bunun da açıklamasını yaptım az önce, burada biraz da size sorumluluk düşüyor, hangi ürün hangi fiyat bunu herkes herşeyi bilemez mantığıyla düşünün, bir göz yerine bir çok gözden yapılan bir kontrolle çok daha güvenli bir platform olacağını da hesaba katmalısınız :)

stratejist bunu beğendi.
  8. milanur

milanur Aktif Üye

satış yapılması da güzel bir şey insanlar ellerinde kullanmadıkları mazemeleri değerlendirirler. Bu hobi pahalı bir hobi açıkcası ikinci el veya kullanmadığımız mazemeleri bir başkasının daha ucuza edinmesi güzel...

stratejist bunu beğendi.
  9. ErdalYildiz

ErdalYildiz Aktif Üye

Ben tebrikleri beğenmiyorum diye birşey belirtmedim.Tebrik ve fikir beyanı üzerinde yazdığı mesajlar ile sıcak fırsatlarda konu açma hakkınasahip olanlar olduğunu imaettim.Çünkü az önce konusu kapatılan arkadaşın paylaşımı olmadığından söz etmiştiniz o doğrultuda.
    Buda sizin bildiriminiz.Arkadaşı da tanımam.Belki hiç paylaşımda yapmamış olabilir...

Üyenin başka platformlarda da aynı ilanların olduğu hakkında bilgi geldiğinden, ayrıca çok fazla ard arda satış konusu olduğundan ve neredeyse paylaşımı olmadığından yönetim kararıyla kilitlenmiştir. Bilgilerinize..

10. milanur

milanur Aktif Üye

ben bu sitenin moderasyonundan açıkcası memnunum bir kaç durum dışında gayet çok şey de öğreniyorum. ancak bazı sıkıntılar yok değil bunları dile getirebilmek güzel

11. Selahattin

Herkesin av raporu açısından başarılı olması beklenemez bence, burada balık tutma yarışması yapmıyoruz sonuçta, bir şekilde aramıza katılan ama tebrikle, ama normal bir konu ile, bu şekilde katılım yapan dostlarımıza da aynı şekilde yaklaşmalıyız, belki iki senedir balık tutamıyor ama tutacağı zamanlar da olacaktır, inanın açılan her av raporunda açan üyemizden fazla biz keyif alıyoruz :)

oguzhand bunu beğendi.