Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sıcak fırsatlara başlık açılması

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında ozzyville tarafından paylaşıldı.

1. ozzyville

ozzyville Aktif Üye

Selamlar,

Dün 2. seferdir ilgili forum başlığında bir ilan yayınlamak istiyorum ama moderasyon neye göre karar veriyorsa ilanım yayınlanmıyor. İlk açtığım ilan yayınlanmayınca kuralları dikkatlice okumuş ve ürünün orjinal fotoğrafının olmamasının sebep olduğuna hükmetmiştim. Gerçi moderator arkadaşa msjta atmıştım ama cevap gelmedi. Bu sefer ürün fotoğrafını da ekleyerek kurallara tam olarak uygun bir şekilde başlığı açtım ama yine yayınlanmamış. Mevcut açılmış ilanlara bakıyorum benden farklı bir şey mi yapmış yok o da değil. Sormak istediğim bu forumda sadece birbirini tanıyanlar mı bir şey alıp satabiliyor. Yeni üyelere potansiyel dolandırıcı gözüyle falan mı bakılıyor?

Benim keyfim kaçtı ama size keyifli forumlar.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. oktay16

oktay16 Moderatör

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. İmza ayarlarınızı tam yapmadığınız için İsminizi bilemiyorum. (oysa ilk üye olduğunuz zaman size gelen özel mesajda yapmanız gerekenler yazıyordu)

Sıcak fırsatlara açtığınız konular tarafımız ulaştı, ancak sizin düşündüğünüz gibi yeni üye eski üye diye bir ayırımı tabiki yapmıyoruz. Bizim için paylaşımlarınız önemli, paylaşım yapmaz, hiç bir konuya fikrinizi beyan etmez iseniz, ne siz bizi, nede biz sizi tanıyamayız öylediymi.?

Ayrıca üye olduğunuz zaman zarfı içinden bu ana kadar aktif olma durumunuza baktığımızda, bu konuyu saymazsak isek sadece 2 adet konu açmışsınız, ikiside satış amaçlı. Hal böyle olunca bizde ister istemez açılan konuları süzgeçten geçiriyoruz. önce sizin, sonra diğer üyelerimiz güvenliği için. Bu konuda bize hak vereceğinizi düşünüyor. Keyifli paylaşımlar diliyorum.:)

4. ozzyville

ozzyville Aktif Üye

Çok aktif bir kullanıcı değilim sebebi henüz yazacak çok bir şeyimin olmaması. Çünkü daha 1 aydır ciddi anlamda amatör balıkçılığa merak sardım. Elimdeki ekipmanı iyileştirmek istediğim için doğal olarak satış başlığı açtım. Bu arada yeni üye olduğum forumlardan gelen hoşgeldiniz mesajlarını şimdiye kadar hiç okumamışımdır, okuyanı da pek görmedim doğrusu. Keşke satış ilanı kuralları detaylarına imzaya dikkat ettiğinizi de iliştirseydiniz emin olun ona da dikkat ederdim. Ya da bu adama bize özel mesaj da attı biz de bir cevap verelim neden ilanını yayınlamadığımızı deseydiniz.

Her neyse zaten hevesim kaçtı, kimsenin de keyfini kaçırmak istemem.

Keyifli forumlar.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Kasım 2012
  5. hunter

hunter Daimi Üye

Sevgili Ozan,
    Burada keyif kaçacak bir durum yok,böyle küsüp keyfim kaçtı dersen hiç bir şeyden zevk alamazsın zaten. :)

Bu durumlarda art niyet düşünmemek gerek,sana hemen cevap gelmediyse aklına başka bir şey getirme,burada uygulanan kurallar çook uzun zamanlar tartışmaları yapılıp,ince düşünülüp koyulan kurallardır,hal böyleyken form'un asıl amacıda bir şeyler satma yeri değildir,ama madem burada ortak bir hobimiz var ihtiyaçlarıda kendi aramızda paylaşmak güzel bir fırsat,bunlarda haksızlık durumu olmaması adına her yeni gelen(lütfen üzerine alınma)hemen bir şeyler satma durumu yapsa ister istemez ticari duruma dönüşür.

Sen paylaşacak bir şeyler bulamasanda konulara katıl,fikirlerini belirt,yeni gelen birine bir hoş geldin bile desen senin iyi niyetinden olur. :)
    Bu vesileyle küsmeden ve form'dan kopmadan paylaşıma devam. ;)

6. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Sevgili Oktay ve Mustafa abi çok güzel yazmışlar, klavyeniz çok iyi bence yazacağınız bir kaç satır bile foruma renk katacaktır, illa ki av yapmak gerekmiyor yazmak için burada amaç aynı hobiyle uğraşanların kaynaşması öncelikle kırılmayın darılmayın:)

7. ozzyville

ozzyville Aktif Üye

İlginiz için teşekkürler arkadaşlar.