Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı SIFIR---Daiwa Legalis 4000H

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında befalcon tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. befalcon

befalcon Aktif Üye

EBAY Amerikadan alınmıştır. Makine gelene kadar dayanamayıp başka bir makine almamdan dolayı bunu hiç kullanmadan elden çıkarmaya karar verdim. Sıfır kutusundadır. Yurtiçi piyasası 340 TL civarında olan bu makineyi yurtdışından aldığım fiyata 240 TL ye veriyorum. Özellikleri;

-Pek çok olta makinesinin zayıf, Daiwa olta makinelerinin ise en kuvvetli noktası olan ve balık avı esnasında avcı balıkları tasmalamak için kullanılan kolun geri dönmesini engelleyen İnfinite Anti-Reverse sistemde yanlızca yüksek kaliteli çelik malzemeler kullanılır.
    -Surf ve spin tarzı avlarda balık yeminizi fırlatırken olta misinasının kafadan boşalırken boşluksuz bir şekilde boşalmasını sağlayan Abs Anti-Backlash 2 sistem aynı zamanda suni yemlerinizin daha uzun mesafelere ulaşmasını sağlar. Olta misinanın olta makinesinden boşalması genellikle büyük sipiraller şeklindedir. Misinanın kıvrılmasını önlemenin en iyi yolu makarayı olabildiğince büyük yapmaktır. İşte Daiwa makinelerde bulunan uca doğru genişleyen büyük makara misinanın makaradan düzenli boşalmasını sağlar ve misinanın kıvrılmasını önler. Bu sayede daha uzun mesafelere atış yapabilme imkanı sağlanmış olur.
    -Daiwa tarafından geliştirilen olta misinasının kıvrılmasını önleyen bu patentli teknoloji sayesinde atış esnasında ,ister ip misina kullanın ister flourocarbon misina, misina olta makinenizden kıvrılmadan boşalır. Twister Buster 2 misinanın kıvrılmasını engellemenin yanı sıra misina yatağı ve misina arasındaki sürtünmenin de azalmasını sağlar.
    -Dijital tasarımın ürünü olan özel dişli yapısı, Digigear teknolojisi ile üretilmiştir.
    -Alüminyum kafa ve paslanmaz çelik vidaları sayesinde uzun ömürlü bir makaradır.
    -Özel bariyer sistemi sayesinde rotor içine su geçirmez.
    -Kafa üzerinde bulunan hava kanalları tur hızını ve sarım kolaylığını arttırmaktadır.
    -Tuzlu suya dayanıklı özel CRBB bilya kullanılmıştır.
    -Hem tuzlu hem tatlı su kullanımına uygundur.
    -Hedef:Her türlü at çek avlarınızda kullanabileceğiniz spin bir makaradır.

Model : LEG4000H
    Rulman : 4+1
    Kalama : Ön
    Devir : 5,7:1
    Kapasite (mm/m) : 0.32/240
    Ağırlık (g) : 390
    P_20151221_163651.jpg P_20151221_163706.jpg P_20151221_163719.jpg P_20151221_163727.jpg P_20151221_163739.jpg

Son düzenleme: 20 Ocak 2016
    inan01 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. befalcon

befalcon Aktif Üye

Kargo Alıcıdan, Güncel

4. befalcon

befalcon Aktif Üye

Pazarlık yok, Site kuralları gereği yurt içi fiyatının %30 altına ilan verilmesi zorunluluğundan zararına satıştadır.

5. befalcon

befalcon Aktif Üye

Güncel

6. karacicek

karacicek Aktif Üye

Makina yı hiç kullanma şansım olmadı , kullanan bir arkadaşım da olmadı.
    Fakat , bir kaç model dışında (Daiwa Crossfire gibi ) Diawa'nın hiç kötü bir makinası ile karşılaşmadım. Kötü demeyeyim de , beğenmediğim diye düzelteyim.

Ama , Fiyat olarak , bu makinayı ebay.com' dan spariş edecek olsanız ancak bu fiyata alınabilir.
    Alana da satana da hayırlı olmasını dilerim.

befalcon bunu beğendi.
  7. befalcon

befalcon Aktif Üye

Eyvallah Fatih Kardeş,

Benim 3. Daiwa makinem olacaktı. Siparişi verdim ve gelmesini beklemeye başladım. O ara gittiğimiz bir avda yemcimde 3 yıldır tezgahta duran ve 2000 lik kafasını spinde kullandığım Okuma Flame makineyi kaça vereceğini sordum. Saolsun bunca yılın hatrına aldığı fiyata (inanılmaz bir rakama) verince yolda gelen daiwa fazlalık durumuna düştü. Aslında satmayacaktım. Bu hobiden bıkacağım yok elbet bir ara kullanırım. Ancak Araba değiştirmek nasip oldu ve biraz sıkıntıya düştüm. O yüzden satıyorum. Yoksa bu fiyata satılacak makine değil. Alana Hayırlı olsun.

8. befalcon

befalcon Aktif Üye

Güncel

9. befalcon

befalcon Aktif Üye

Güncel

10. befalcon

befalcon Aktif Üye

güncel

11. befalcon

befalcon Aktif Üye

aynen devam