Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sıfır Gibi Orjinal Japon Shimano Aero Technium MgS 10000 XSA

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında coskun22 tarafından paylaşıldı.

1. coskun22

coskun22 Yeni Üye

Saygıdeğer balık sevdalıları arkadaşlarım;
    Bu makinayı bilenlere anlatmaya gerek yok.Nefes kesici…..elinize aldığınızda anlatmaya kelime bulamayacağınız bu alet,magnezyum gövde ve rotoruyla üst segment bir makine.495 gram ağırlığa sahip olmasına rağmen,atış performansı,daha ağır makinelerden bile fazla..Sıralı sarım kombinasyonu, misinayı mikro milimetrik ve düzgün sararak uzun atışlara imkân veriyor.4.3:1 devir oranıyla kolunu bir çevirdiğinizde 100cm misinayı sarabilirsiniz.Önden çok dişli debriyajlı Anında Kalama’sı mikro klikli kalama kafası, balığın mücadele ettiği durumlar için önceden ayar yapılmasını ve balığı çekme mücadelesinde çok önemli bir hassasiyet sağlar.8 korumalı A-RB rulman ve bir silindirik rulman yatağı,12 rulmanlık bir performans ve son derece yumuşak çalışma sağlar.AERO TECHNIUM MGS XSA ile herkesten daha uzağa atarsınız.Ben 180-200 gr kurşun ile yaklaşık 120-130 metre ileriye atabiliyorum.Misina bu makarada adeta akıyor.Son bir rakkam daha vereyim.Bu makarada kolun bir tam dönüşü misanyı yaklaşık 1 metrenin üzerinde sarmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Güçlü misina kılavuz mekiği- Soğuk Dövme +Çelik Dişliler-Hareketli Şaft II –Düzgün Sıralı Sık Misina Sarım Vargeli-Ergonomik Tutamak-Magnezyum gövde-Alüminyum Soğuk Dövme Makara –Dinamik Balans-Üstten Etkili Dişli-Yavaş Hızlı Misina Sarım Vargeli-Süper Fren Sitemi II-Yedek Makara-İşlenmiş Alüminyum Sarma Kolu

Bu makine ile beraber bir adet de shimano 5500 Utegra XTB makinem var. Technium makinamı kısa süren işsizlik döneminde çok az kullandım. Artık eskisi gibi balığada çıkamıyorum.Bu yüzden hem Technium marka makinamı, hemde yine çok az kullandığım ve Üsküdar Cengiz balıkçılıktan aldığım Extreme Competizione 4504 marka kamışımı satıyorum.
    Almak isteyen ciddi arkadaşlarla üsküdarda buluşup ürünleri göstermekde hiç bir sakınca görmüyorum.Bende alma niyetinde olsan aynı talepde bulunurdum.Bu ürünlerden sadece kamışın altındaki vidalanan kapak düşmüş, onuda cengiz balıkçılıkdan alıp takabilirim.

Shimano makine için 1700 TL , kamış için 150 TL istiyorum.Makinanın tüm aksesuarları tamdır.( Orjinal shimano çantası,yağı,orjinal yedek kafası,hiç açılmadık sağ sol kaması,keçeleri,ürün broşürleri,balık CD si vs...)

Sizlerden ricam, ciddi alıcı olan arkadaşlarımın irtibata geçemesi.

Hepinize saygılar, rastgele....

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Öncelikle hoş geldin Coşkun, güzel set, alana da satana da hayırlı olsun ;)

Bu konuyla birlikte kendinden bahsettiğin bir konuyu "Tanışalım" bölümüne açabilirsen seni daha yakından tanımış oluruz ;)

Her zaman rast gelsin...

4. ashraf

ashraf Aktif Üye

özelden mesaj attim

5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Güzel makine sahibine hayırlı olsun :)