Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sıfır tekne ve motor

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında oto müzik tarafından paylaşıldı.

1. oto müzik

oto müzik Yeni Üye

slm arkadaşlar konuyla ilgili benimde sorum olacak osmaniye,liyim dörtyol,dan balığa çıkıyorum.sorumu sormadan önce tekne alacak olan arkadaşlara bilgi. 4.50 ve 5 m arası sıfır tekne ve motor almayı düşünüyorum. yaklaşık 1 aydır araştırıyorum gördüğüm ve edindiğim bilgilere göre tekne olarak yazacağım markaların haricinde kesinlikle düşünmeyin. kalite sırasına göre yazıyorum.. 1.lotus 2.enma marin 3.anıl marin 4.yerliyurt 5.safter motor olarakta 30 hp gaz asistli merküry kalitenin içinde en uygunudur ama tekne olarak kesinlikle üşenmeyin gidin yerinde görerek alın internette cazip gelen resimler yanına gittiğinizde çok farkediyor kalite kesinlikle belli oluyor durum böyle olunca ben tekne almadım almamamın sebebide 2015 14 ile 22 şubat arası tekne fuarı var tüm markaları bir arada görüp begenerek almak çokdaha mantıklı geldi. birde şunu unutmayın herkes farklı tavsiyelerde bulunuyor. önemli olan sizin amacınıza uygun olanı aramanızdır. benim soruma gelince istanbuldaki arkadaşlarıma veya bilgisi olan herkese soruyorum daha önce fuara hiç gitmedim fuarda begendiğim tekne ve motoru hemen alabiliyormuyum bu konuda yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim saygılar

Son düzenleme: 21 Kasım 2014
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. süheyl

süheyl Aktif Üye Gold Üye

Sayın arkadaşım ben iskenderundayım geçen yıl fuara gittim be beğenerek yerli yurt tekne aldım 4.60 boy motor 30 hp merküry aldım ortadan konsollu romork isi kendim krom malzemeden yaptım ve daha hafi ve paslanmaz + nano led alttan koydum + güverte ışığı da. Yaptım yerliyurtta murat var çok iyi ilgileniyor bide radarı tekne gelmeden yerinde taktırdım

4. oto müzik

oto müzik Yeni Üye

hayırlıolsun kazasıs ve bereketli avların olsun fuarda begendigin tekneyi hemen alabiliyormusun

5. süheyl

süheyl Aktif Üye Gold Üye

Hazırda varsa hemen alıyorsun ama biz eklentiler olsun diye özellikle bekledik