Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sıfır Termal balıkcı kıyafet

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında kartallı tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kartallı

kartallı Aktif Üye

Arkadaşlar merhaba...Resimde ki kıyafeti ( xl beden )yurt dışından geçen sene aldırdım.Mükemmel bir kesimi var.Kullanılan malzeme ve dikimi ayak bileklerinde ve kollarda hem körük hem fermuar ve ayrıca cırt kullanmışlar.Kesinlikle ısı kaybı olmuyor yani.Malzemem olduğundan dolayı bir kere bile giymedim.Şimdi satmayı düşünüyorum ve .Ufakta bir çakısı yanında hediyesi olarak gelmişti.Bende buna istinaden bir tane cam rapala yanında hediye verecem.Satmamın sebebi güzel bir av kabanım var.Onun renginde tek alt yine termal bir tulum alacağım.Fiyat 300 lira düşünüyorum.Saygılarımla.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

4. kartallı

kartallı Aktif Üye

Evet geçen senede o fiyatlara alınmıştı.Ekstra kargo fiyatı olarakta 70 liraya yakın para ödemiştim ve tam 1 ayda beklemiştim.Bir çok sorunlar yaşanıyordu forumlarda yok kargom takıldı,kırık geldi,yada gelmedi , veya astarı yüzünden pahalıya geldi gibi hepimiz okuyorduk.Kargom açık bir vaziyette kontrol edilip bana geldiğinde acaba gümrükte paketi açarken elbiseye bir zarar gelmişmidir diyede içimden geçirmedim değildi.Bu tür sorunlar yaşamayacaksınız.Bu kafamda düşündüğüm fiyattı , tabi ki biraz pazarlık sünnettir hesabı indirimim olacaktı.Üstelik kullanılmamış sıfır elbise ikinci el filan değil.Görerek alabileceğiniz bir ürün olacak buda ayrı bir avantajdı.Bilmem anlatabildim mi? Bir kişi bir ürünü a fiyata satar diğeri aynı ürünü b fiyata.Bunlarında bilincindesinizdir sanırım.Saygılarımla arkadaşlar.

5. darthvader61

darthvader61 Aktif Üye

Bilincindeyim tabikide :D Bundan dolayı bu fırsatın sıcak olmadığını yazdım :D Yanlış anlaşılmamdan dolayı, uzatmadan iyi satışlar diliyorum.

6. kartallı

kartallı Aktif Üye

Elbise satılmıştır.Yönetimden ricam ilanı kilitleyebilmeleri yönünde...Saygılar.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.