Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sifirdan olmasada kendim boyadim.

Konu, 'Kendin Yap, Keşfet, El Becerini Geliştir Köşemiz' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Bazen durumu iyi olmayan arkadaslarimiz oluyor bazende sahteye para ayiramiyoruz.bende dogacak bebegimin gelmesini beklerken eminönü nde hazirlik alisverisi yaparken bi hobi malzemecisine rastladim ve istediğim tüm renkte boyalari edindim ki zaten sirf boyamak icin aylar once aldığım daiwa ssr modelini boyamasini en sonunda bitirdim ve sizinle paylasmak istedim. 20170519_204020.jpg 20170519_204012.jpg 20170519_203934.jpg
    Su an gunduz kullanacağım icin gerçekçi renklere boyadim ve suan en cok is yapan model renkkeri olarak gördüğüm burenklerle donattim yeni model sirt kisminda fazla yara izi olmadigindan orjinal renginde biraktim kuyruk ve aguz kismini altin yaldiz ve pembe glow la susledim bulursam kirmizi renkle solungac izi yapacagim ve belki en son simli renksiz oje ilede koruma ve ekstra katmayi düşünüyorum bence oldu ya sizce bu arada sahteye 10 tl verdim boya ve firca maliyeti toplam 50 tl ama 50 sahte boyar artar bile

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. TrAcHuRuS

TrAcHuRuS Aktif Üye

Emeginize saglik. Insallah is yapar.

i_gulistan bunu beğendi.
  4. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

Çok sagolun bende is yapacağını umit ederek bu çalışmaya girdim ilk el yapimi popper i boyadigimda daha guzel bi yuzey elde edince bunu da boyamam gerektigini düşündüm lakin cok ozenemedim bunyuzden yuzey kalitesi dustu lakin elimde boyanacak tonla sahte ve boya var onlara daga cok ilgi göstereceğim ama en cok istediğim sagtede buydu bakalim olmadi ince zimpara ile zimparalar tekrar boyarim.ama once digerlerinin sonuçlarını gormem gerek bu arada air brush almaya gucu yetmeyenler icin sprey boyalari öneririm.en azindan bos vakit değerlendirilir ve bi urun ortaya cikar

TrAcHuRuS bunu beğendi.
  5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Eline sağlık

i_gulistan bunu beğendi.
  6. ADİL AYKOL

ADİL AYKOL Aktif Üye

Eline sağlık

i_gulistan bunu beğendi.