Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sigarayı bırakma fırsatı. Devlet, sigara bırakma ilaçlarını ücretsiz veriyor.

Konu, 'Sağlık' kısmında TEKNOTURK tarafından paylaşıldı.

1. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

İnşallah iş çıkar bu uygulamadan ama ben bunu ilk duydugumda yani sigara paketlerinde bırakmak için size en yakın sağlık kuruluşuna gidiniz yazısını okudugumda hemen koşa koşa gittim doktor bana '' Git kardeşim işine ilacı, tedavisi olsa başta biz bırakırız yok öyle bişey'' demişti tabii 1 sene geçti bunun üzerinden ve inşallah şimdi daha yapıcı ve yardımcıdır kurumlar..
    Ben o illeti 8 gün içmedikten sonra bana yak yak diye veren arkadaşım senide sevgiyle anıyorum buradan :D

4. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Son altı aydır içmiyorum arkadaşlar. Yirmi senenin üstünde içtikten sonra bırakmak güç olsada içmiyorum. Ancak bu illeti bırakarak kurtulmuş olmuyorsunuz. Potansiyel içici olduğumuzun bilincinde davranmak gerekiyor. Tüm tiryakilere öneririm. O sizi bırakmadan siz onu bırakın ;)

5. oltacı hasan

oltacı hasan Yeni Üye

Değerli arkadaşlar;
    Ben bir fiil 36 sene günde iki paket maltepe sigarası içtim.Hemde demli çayla beraber.Sigarayı bırakalı üç yıl oldu.Bu iş kafada bitiyor.
    Beyinden sildiğin zaman bırakılıyor.Gayet te kolay.
    İlaca falan gerek yok.bıraktım diyebilen bırakır.
    Tek pişmanlığım erken bırakmadığım.
    Bırakın bu mereti yoksa o sizi bırakır.

6. mrtsezal

mrtsezal Aktif Üye

bu memlekette hiçbirzaman hayrına ilaç dağıtılmaz,bundan adımın murat olduğu kadar eminim,eğer bu ilaçlar ücretsiz dağıtılıyorsa,bu ilacın pazarlamasını, yani devlete satışını yapan fırma yüzde 1 milyon akp hükümetinin başındaki kişinin 1.dereceden akrabasıdır,eder fıatının 5 katına ihaleye gırıp kazanmıştır......sonuçta bu para kat kat fazlasıyla hazinemizden çıkar......eeee nasıl olsa hazıneyı bol bol vergi ödeyerek biz dolduruyoruz....giden gene halkımızdan gidiyor.....YAZIK.