Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sıkılmadan Üşenmeden Levrek Avı

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında hızır şeref gültekin tarafından paylaşıldı.

1. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

konuyu doğru yere açtım bu sefer
    bu akşam üstü orucu iftarı bekletip akşam ezanında merada olmak üzere yollara düştüm avlaktan canlı yayına doğru gidiyorum yakında bir kameram olursa bunuda gerçekleştirecem :D silikonla tadı damağımda kalmıştı dün akşam bu akşamda ilk balığım beni titretti dün gece üşenmeden ,26 bulk line misinemi sardım yedek kafaya altın a besleme yapmama rağmen sanırım 300 metre daha sarılır :D ilk balık küçük sayılır ama kafaları ile kalamamı açmayı başardı laf aramızda sırf o heyacanı tatmak için 1 kiloluk ayar yaptım :D
    deliler gibi kafa atmaya devam edince biraz kalamamı sıktım sonra oynaya oynaya balığı kıyıya aldım içimdeki çocuksu duygu o titreme hala hissetmek çok güzel bir duygu küçük mü salsam mı derken içimdeki sesi yendim ve alıkoydum malum tam saati idi sanırım ki oyalanmaya zaman yok üç atış boş geçtikten sonra ikinci av arkadaşımı rekabet davetime icabet etti ilk balıkta da ikinci de de fatiha larla karşılıyorum :D bu bir beden daha büyük kafalar daha sert biraz daha sıkıyorum kalamayı makina zenit saat gibi tıkır tıkır allah zeval vermesin :D kamışa da elim açıldı hafiften :) bir 5 dk oynaştıktan sonra kıyıya aldım bu silikon ne muhterem bir müsafirmiş denizlere bulanı saygıyla anıyorum :D iki üç boş atıştan sonra en irisini oltama talip ettim tam o sırada hanım aradı :
    nerde kaldın hadi dön yemekten sonra tekrar gidersin :D
    balıkoltada hayatım kapat balığı kıyılatayım dönüyorum
    zaten limitlere yaklaştığım için belkide aşmışımdır bilmiyorum ama üç balık yeter dedim 3 kişilik aileye :D son balık hayal gibiydi 10 dk ka oynadım sonra allaha şükür edip son dedim hamd olsun dedim ama bir olta daha atmaya yeltendim :D şeytan dürttü işte ama bir mani vardı olta koptu gitti dedim bu sana ders olsun aç gözün doymadı son dedinde neden olta atıyorsun topla silikon gitti sağlık olsun ama yedek yok :D

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Emir Şengezer

Emir Şengezer Daimi Üye

İlk tebrik benden gelsin. Harika balıklar. Sizin orada tarlası var galiba. Türkiye'ye oradan mı yayılıyor nedir :D

4. ykbilen

ykbilen Aktif Üye

tebrikler, güzel balıklar.:harika::harika::harika:

5. ArateuS

ArateuS Aktif Üye

Hızır , Başarıların devamını dilerim :)
    Tarla var orda biliyorum ben :)

6. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Tebrikler Hızır Ustadım maşallah istavrit tutar gibi levrek alıyorsun kıymetini bil oraların şansın daim olsun rastgele daha güzel avlara inşallah:)

7. SUNAY GÜNGÖR

SUNAY GÜNGÖR Aktif Üye

Maşallah :) tebrik ederim, güzel balıklar yakalamışsın. Meranızın kıymetini bilin, niceleri rast gelsin.

8. Fatih Koç

Fatih Koç Daimi Üye

Yerinde ve saatinde kullanılırsa ispendek canavarıdır silikonlar..
    Ama çok ufaklarını bizler gibi salıvermiyor biçok kişi, bu yüzden pek ortalık yerde silikonla atçek yapamıyoruz buralarda..
    güzel av için tebrikler paylaşım içinse teşekkürler kardeşim..

9. onder

onder Aktif Üye

Valla hızır daha bir raporuna mesaj yazmadan öbürünü açıyorsun tebrik ederim. Sayende Levrek için de rapor açmayacağız istavritten beter ettin:D:D:D:D.

10. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Acemi şansı işte, kıskanmak mı ne münasebet :D
    Çok güzel balıklar hızır kardeşim darısı bizim başımıza.

11. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Hızır
    Artık ucuz sahtelerle balık avlamaya başlamışsın.
    Levreğe yapılır mı bu beee. :D
    O özel bir balık, 30 liradan aşşağı sahte kurtarmaz.. :D

Bu arada sormazsam çatlarım.
    Kıyafetine bakılırsa havalar iyice serinlemiş sizin oralarda. Öylemi gerçekten?