Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şile Kofana avım 22.09.2012

laplace2006

Aktif Üye
Adı
Ünal
Herkese Merhaba,
Şile'de bugün yapmış olduğum av raporunu sizlerle paylaşmak istedim. Lüfer ailesinden ilk tuttuğum balık trofem oldu. 35 cm kofana.

Kullandığım ekipmanlar;
Yasei Sea Bass 2.70 kamış,
Exage 3000 Makina,
Berkley İp misina,
Su üstü popper! Evet yanlış yazmadım popperla kofana avı

Sabahın ilk saatlerinde deniz çok aşırı dalgalıydı, 2 saatlik yapmış olduğum atçekle yorgunluk ve uyku sersemliği birleştiği anda inanılmaz bir vuruşla irkildim. Hemen tasmaladım ve kıyıya almam bir o kadar zor bir o kadar inanılmazdı. Çünkü ilk defa lüfer ailesinden bu kadar büyük bir balık tutmuştum. İşte bunlarda resimler, herkese rastgele..

Moderatör tarafında düzenlendi:

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Merhabalar,Öncelikle aramıza hoş geldin...İmza ayarlarını tamamlayıp adınıda eklersen isminide öğrenmiş oluruz. :)

Avın için kocaman tebrikler,süper bir Lüfer almışsın,azmedip,usanmayıp avı bırakmamışsın ve karşılığını almışsın.
Devamları rast gelir umarım.

Not:yüklediğin resimleri küçültüp öyle yüklemen kazım(640x480)gibi,ve yanlış link'i kopyala yapıştır yapmışsın,resim link'ini yapıştırdığında al kısımda ön izle var,oraya basıp baktığında resimi sende görebiliyorsan olmuştur,yok sadece link yazısı gözüküyorsa olmamıştır. :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler
Çok güzel bir lüfer yakalamışsın.
Lüferler sürüler halinde gezer. Yoksa sen de birçoğumuz gibi yakalanan avın heyecanına kapılıp ava devam etmek yerine yakaladığını sevmeye mi çalıştın.
Her zaman rastgelsin

laplace2006

Aktif Üye
Adı
Ünal
Merhabalar,Öncelikle aramıza hoş geldin...İmza ayarlarını tamamlayıp adınıda eklersen isminide öğrenmiş oluruz. :)

Avın için kocaman tebrikler,süper bir Lüfer almışsın,azmedip,usanmayıp avı bırakmamışsın ve karşılığını almışsın.
Devamları rast gelir umarım.

Not:yüklediğin resimleri küçültüp öyle yüklemen kazım(640x480)gibi,ve yanlış link'i kopyala yapıştır yapmışsın,resim link'ini yapıştırdığında al kısımda ön izle var,oraya basıp baktığında resimi sende görebiliyorsan olmuştur,yok sadece link yazısı gözüküyorsa olmamıştır. :)
Merhaba Hoşbulduk, imza ayarlarımı düzelttim.
Tebrik mesajınız için teşekkür ederim.
Bundan sonraki avlarımda resim boyutuna dikkat edeceğim.

laplace2006

Aktif Üye
Adı
Ünal
Tebrikler
Çok güzel bir lüfer yakalamışsın.
Lüferler sürüler halinde gezer. Yoksa sen de birçoğumuz gibi yakalanan avın heyecanına kapılıp ava devam etmek yerine yakaladığını sevmeye mi çalıştın.
Her zaman rastgelsin
Teşekkürler, saat 07:00 gibi aldım balığı daha sonrasında 10 a kadar devam ettim bir kaç vuruş dışında başka tutamadım. Tabi birde ilk trofem olduğu için yeterli gördüm kendime :) devamını sonrasına bıraktım.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa

öncü

Aktif Üye
Adı
Ömer ÖNCÜ
tebrikler güzel bir lüfer almışsınız afiyet olsun.

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Tebrikler Ünal,

Avın için tebrikler, gerçekten tam boy bir lüfer almışsın. Umarım daha irileri ve devamı da nasip olur. Av bereketin bol olsun. Afiyet olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi: