Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

şile sahilköy kamp ?

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında mahmilik tarafından paylaşıldı.

1. mahmilik

mahmilik Yeni Üye

merhabalar şile sahilköy mevkiinde bir kamp yapmak istiyorum cadırımı kurucam ve oltamı suyla bulusturucam ama acemiyim ne yapmak gerekir pek bilmiyorum çadırım ve kamp malzemelerim mevcut şimdi bu zamanda bu sahillerde ne şekilde av yapabilirim hangi balıkları tutabilirim gece gündüz farketmez biraz araştırma yaptım kafamda ufak tefek fikirler var kamp yapacagım yerin resimleri aşağıda tecrübeli abilerimden yardım istiyorum istavrit vs vs her türlü balık olabilir ... Şimdiden teşekkür ederim herkese

ALEKSALP bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. umooth

umooth Aktif Üye

çok güzel yerlermiş, benim de çok keyif alarak yaptığım bir aktivite ama zaman problemi nedeniyle bir türlü vakit ayırıp yapamıyorum. sana şimdiden keyifli kamplar dilerim.

ALEKSALP ve mahmilik bunu beğendi.
  4. mahmilik

mahmilik Yeni Üye

teşekkür ederim abi bende yeni başladım yaz mevsiminde sahil kenarında yapmak istedim yoksa yaylalara çıkasım var :)

ALEKSALP bunu beğendi.
  5. Rado

Rado Yeni Üye

Merhaba,
    Bende bu hafta aynı yere gitmeyi planlıyorum herhangi birşey yapabildiysen deneyimlerini paylaşabilirsen sevinirim. Şimdiden teşekkürler

ALEKSALP bunu beğendi.
  6. ALEKSALP

ALEKSALP Aktif Üye

günaydın,
    Sonuçları merak ediyorum.
    tşkler

7. Rado

Rado Yeni Üye

Sahilkoy e tek kalınca gidemedin onun yerine kabakozdan hbrlr geldiğini duyunca orada istanbul kamp i zorladim fakat orada organizasyon olduğu için musait değildi bende onun yerine imrenli koyunda woodyville e gittim akşam ve sabah suyu at çek, yemli lüfer ve dip calismalarim sonuç vermedi :) donus yolunda kabakoza goz gezdirmek icin gittigimde orada bir eleman genelde lufer aldiklarini ama benimde olduğum tarihlerde onlarinda yakalayamadigini soykedi yakaladiklari tam lokasyon hakkinda da bilgi vermedi mlsf

ALEKSALP bunu beğendi.