Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

silikon devam ediyor :D

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında hızır şeref gültekin tarafından paylaşıldı.

1. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

bu akşam üstü işten fırsat bulup avlağımla buluştum yağan yağmurla büyümüş dereler fırsatçı dostumun kaçıracağı gibi değildi tabii ,benimde..:D
    akşam ezanı okunduktan sonra ilk balık vurdu ilk vuruşta abartısız 20 25mt kalama aldı balık bende daha öncesinin özgüveni ile bu paşayla oynamaya kara verdim kalamayı biraz daha gevşettim :rolleyes: keşke yapmasaydım diyesim geliyor balık bana doğru kendi geliyordu boyunu ve ebatını göremediğim için kendimden emin kalama sıkmaya gerek duymadan balığı kıyıya yaklaştırıyordum suda çizdiği harika deseni görünce heyecan bastı birden balık kıyıya sadece 20 metre kala kazık çakılmış gibi sabit kaldı o kadar dirayetli duruyordu ki kalamayı sıksamda fayda etmedi karşıda dimdik duruyordu paşa sırt yüzgeçleri o hasta olduğum şekli ile karşılıyordu beni meydana çağırır gibi hiç anlayamadığım bir şekilde kurtuldu arkasını dönüp gitti :eek: beni çok şaşırtan bu manzara bi tokat oldu yüzümde bu soğukta kırmızı oluverdi yanaklarım neyse dedim önümüzdeki maçlara bakacağız silikonu inceledim iğne gayet sağlıklı şekli düzgün nesi vardı dedim kendimce cevabıda içindeydi sorumun nasibi yokmuş :D
    ikinci balık ta çok tuhaf bir şekilde raglou nun sadece kuyruğundan asılıp anlık heyecan yaşattı :D içim titriyordu resmen balık suda delice yemleniyor ben bi türlü kandıramadım yemi değiştirdim 10,5 cm lik sırtı siyah modelini taktım çok geçmeden doğru tercih yaptığımı anladım balık üstündeydi silikonun bu sefer acele de oynamakta yoktu balığı kıyıya getirmeyi başardım 1,314 gr lık bir palazı avladım
    peşi sıra bir balık daha bindi tahmini bir karanı ama fazla heyecanlı bir balıktı su üstünde atlaya zıplaya levreğe hiç yakışmayacak hareketlerde bulunuyordu :D netice de sonuç rezalet oldu topu kopartmayı başardı veled sonrası da beni yasa boğdu suyun üstünde hoplayan zıplayan bir palaz vardı merada :mad: kendi bir peşindeki top iki zıplıyordu su üstünde ne yaptıysamda yakalayamadım utandım kendimden bu sabah suyunda da onu bulmayı temenni ediyorum yada toptan kurtulmasını yoksa merayı bayram yerine çevirecek veled :D sabah suyunda görüşmek üzere dahası ve daha iyileri sizlere rast gele

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. umooth

umooth Aktif Üye

tebrikler Hızır Reis, hız kesmeden devam ediyorsun paşalara,imrenerek takip ediyorum :)

4. hızır şeref gültekin

bende :D heleki zıplayarak rezaleti vardı ki sormayın :D teşekkürler dahası sizlerin olsun

5. BURCU

BURCU Burcu'nun Oltası

tebrik ederim

6. coredon

coredon Aktif Üye

tebrikler ne güzel heyecenlar.

7. hızır şeref gültekin

teşekkürler burcu hanım sizi çok özleyeceğiz :D

8. hızır şeref gültekin

sağolun ,
    teşekkürler

9. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

madem güzel balıklarda var kalın misine kullan bedende. 035-040 üzülmessin, balıklarda şahane uyucam şeytana başlıcam bende nöbetlere

10. Aladağ

Aladağ Üye

Canın saolsun Hızır reis.anlatımın çok güzeldi.ellerine sağlık:)

11. m1976k

m1976k Aktif Üye

kardeş maşallahın var tebrikler ama nasipten öte köy yok naibin bol olsun inşallah..