Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

silivri org

Konu, 'Gelecek Balık Avı Organizasyonlar ve Planları' kısmında TROFER tarafından paylaşıldı.

1. TROFER

TROFER Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar,

Yer Silivri
    Hedef balık Çinekop lüfer levrek
    Tarih 12 kasım gece 13 kasım sabahı arası

Katılmak isteyen varmı ?

Mera konusunda eğer bildiğiniz daha verimli bir yer var ise orasıda tercih edilebilir,

herkes katılabilir.

Cevaplarınızı bekliyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Aybata74

Aybata74 Aktif Üye

Geçen hafta Sultanköy'deydim, ayrıca siteden birkaç arkadaşımızda Silivride idi, Çinekop, Lüfer bu aralar o taraflarda şu an hiç yok, Sis muhalefeti yüzünden Sabah 6,30 da av yerinde olmamıza rağmen öğlen 11 gibi anca açılabildik tekne ile, Bir kaç zarganayı zor kandırdık Uzun oltada tık demedi, İstavrit bile yoktu.
    Levrek içinse denizin biraz kıpırtılı olması gerekiyor, ama kısmet işi belli olmaz...

4. TROFER

TROFER Aktif Üye

gökhan doğrudur bende zaten mera konusunda kararsız kaldım ama gelecek yorumlara göre hareket ederiz artık.

5. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Lüfer familyasını Silivri tarafında aramayın bence.Bu zamanda boğaz yada karaburun benim favorim karaburundu kıyıdan prizma ağır kaşıkla sarıkanat çinekop alıyorlar.

6. TROFER

TROFER Aktif Üye

nejat abi boğaz gibi akıntısı bol olan yerde klasik mantarlı lüfer takımına kaç gr kurşun kullanıyorlar,ne kadar ağır olursa olsun o kurşununda süreklendiği konusunda hemfikiriim ben

7. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Bazı yerde öyle çokki akıntı hem çok hem değişken 200gr taksan fayda etmiyor biraz gezerek biraz gözlemleyerek tecrübe sahibi olmak gerek

8. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

silivri'de lüfer familyası biraz zor. var ama onun için istanbul'dan kalkıp gelmek akıl karı değil. levrek için ise takip etmek gerekiyor bir gece balık yapıyor sonrasında tık yok gecelerce ayrıca her yerde levrek yok merasını bilmen lazım. lodos arkası ümitliyim hava biraz daha kalırsa giderim bu gece yoklamaya. sülünez, kurt gibi yemler bulursan her noktadan yazlık önü iskeleleri, kumsal, kırmalık farketmez yemliye balık alabilirsin karagöz, minekop, mırmır, ispari şansın var. gündüzleri kalkan-pisi alma şansın var kumluk noktalardan. ama ben olsam istanbul'da takılırım, hiç birşey tutamazsam izmarit-kefal tutarım :)

9. TROFER

TROFER Aktif Üye

hüseyincim davet etmek istemiyorsan önemli değil

10. duzensiz

duzensiz Daimi Üye

ben olabilecek ihtimalleri söyledim yoksa balık burnumun dibinde burda yem sorunuda yok. balığın garantisi yok baştan belirtiyorum yoksa sorun değil babamın balığı değiller. ayrıca misafirim benden çok tutmuş tutmamış kıskanmamda olası değil :) gelmek istersen numaramı atıyorum özelden.

11. TROFER

TROFER Aktif Üye

sağol hüseyin mesajını aldım şeytan oltamda hazır hani :) bak o kadar rapala sahte balık var hepsini bir kenarda bırakıp şeytan oltamı alıp tek tabanca geleceğim sen ne zaman gideceğini ve kaçta nerede olmamı istediğini yazarsan geleceğim :)