Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Silstar Shuttle FD 6000 Olta Makinası

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında Nut tarafından paylaşıldı.

1. Nut

Nut Aktif Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Silstarin makinalari pek iyi cikmiyor. Kamislari fena degil ama makinayi oneremeyecegim. Parasi kadar makinadir. Iri balik gelirse sapi elinde kalabilir. Resimde gordugun gibi de cilmiyor. Alternatif urunlere yonelebilirsin.

Levreko bunu beğendi.
  4. Levreko

Levreko Aktif Üye

Surf makinalarında ucuzu iyi olmuyor benim bi arkadaşımda 3 sene evvel 80 ₺ ye alba star surf makinası almıştı bi süre sonra kafası boşa döner makina sarmaz oldu 100-150 gr kurşun atıp sardığından olsa gerek dayanmadı surf makinası almak istiyorsanız en az 250₺ yi gözden çıkarın bence . Lineaeffe Stylum Surf 70 13+1BB Olta Makinesi, Fiyatı 351,47 TL Özellikleri ve Yorumları ben şu linkteki surf makinasını kullanıyorum şu an indirimde gayet sağlam yedek kafasıda var ayrıca bu markanında türkiye disbiritörü cengiz balıkçılık ve bu markayada garanti servis bakımı yedek parça hizmeti veriyor ücretsiz olarak, aynı okuma ürünlerinde olduğu gibi

5. budun

budun Aktif Üye

Bende de çapari için 60lık silstar makine aldım. İnternet sitesinden aldığım için bakma şansım olmadı kesinlikle tavsiye etmem. plastik aksamı çok kötü , az zorlanmayla kafa ve ayağı yalpa yapıyor . metal kasa için bir şey diyemem.