Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Silstar Surf Makina Hakkında Bilgi

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında hari76 tarafından paylaşıldı.

1. hari76

hari76 Yeni Üye

Herkese Selamlar..

Aşağıda linkini verdiğim Silstar makinayı kulanan var mı acaba tavsiye edermisiniz, genelde tatlı suda avlaniyorum bu makinayı yayın, sazan ve ara sıra karadenizde yemli avlarda kulanmayı düşünüyorum..

Şimdiden Teşşekürler..

Silstar Vertex Fd 770 Makina - nce izgi Amatr Balklk Malzemeleri

Birde Silstar kamış hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi almayı düşündüğüm ürün bu
    Silstar Carbodynamic Tele Pike 360 Cm - nce izgi Amatr Balklk Malzemeleri

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hari76

hari76 Yeni Üye

Arkadaşlar kimse kulanmiyor mu bu makineyi en azından yorum da yapabilirsiniz seçtiğim ürünler için..

İnce Çizgiden adaşım Hamdi Bey' den bir cevap rica ediyorum bu ürünler hakkında ..

4. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

5. hari76

hari76 Yeni Üye

Teşşekürler öneriler için Murat bey yalnız ben Silstarın ürünlerini merak ediyorum kaliteleri nasıl diye ..

6. Erdem Koral

Erdem Koral Aktif Üye

Sana sadece ucuz etin yahnisi diyeyim.Ucuz mal alacak kadar zengin değilim diyorsan bilinen markalardan ve bu konuda açılmış konu başlığı ve yapılmış yorumlardan bakarak en uygun makineyi alabilirsin.

7. metin10

metin10 Yeni Üye

Abiciğim ; Ben vertex 780 + lineaeffe sea master 3,90 kombinasyonu ile denizde kıyıdan yemli avlanıyorum, memnunum . Eğer tatlı suda kullanacağım diyorsan abiciğim bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. Muhakkak araştırmışsındır yedek kafası mevcut. Ben orjinal kafada monofilament misina ,yedek kafada ise Captain DYNEEMA MAKARA SPECTRA PE 022MM 100 MT - nce izgi Amatr Balklk Malzemeleri ip misinayı (0,15 mm olanını ) kullanıyorum ve genelde ip misina ile avlanıyorum.
    Yani diyeceğim şu ki ; kullandığım ip misina makinede sorun dahi çıkartmadı şu zamana kadar.

8. hari76

hari76 Yeni Üye

Selam Erdem bey benim aradığım uygun fiyatlı ve iş gören ürünler bulabilmek yoksa tabi ki daha iyi marka ve ürünler var ama bu sefer de fiyatlar bütçeme uymuyor balığa çok çıkamadığım için uygun fiyatlı bir takım yapmaya düşünüyorum .

9. hari76

hari76 Yeni Üye

Selam Metin bey,evet baya bir araştırdım makinayı özeliklerine göre fiyatı hoşuma gitti ama piysada pek Silstar ürünlerini kulanan yok gibi o yüzden biraz bilgi toplamaya çalişiyorum , ileride ben de bir surf kamış almaya düşünüyorum ara sıra karadenizde de kulanacam bu makinayı, sizin sea mastera da baktım ama daha kısa kapalı uzunluğu olan bu ürünü almaya düşünüyorum ama o ürün de stoklarda yok gözüküyor, sağolun verdiğiniz bilgiler için..

Lineaeffe Compact Surf 400cm 160gr Surf Kam - nce izgi Amatr Balklk Malzemeleri

10. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Merhaba adaş, Tekadam'ın uyarısı ile gördüm mesajını :)

Makine parasına göre bence iyi bir makine. Ama süper diyemem. O fiyattaki ürünler ile kıyaslamasını söyleyebilirim.

Kamış için yorum yapabilmem için nerede kullanacağını bilmem gerekli.

11. hari76

hari76 Yeni Üye

Merhaba Hamdi bey kamışı tatlı suda beklemeli avlarda kulanmayı düşünüyorum daha çok ama kulanabilirsem denizde de olabilir tabi ki :) teşşekürler...

Birde ince çizginin sanal pazardaki mağzasından alışveriş yapınca bir sorun çıkmiyor deyil mi Hamdi bey kolay gelsin...