Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Silverstar Surf Queen 390 cm Kamış , 100-250gr

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında i_gulistan tarafından paylaşıldı.

1. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

bu kamışı aldım rengini ve porselenlerini her şeyiyle çok beğendim bi anda aldım lakin bu kamış sizce surf için uygun mu elime aldıgım anda tam aradıgım kamış bu dedim lineaeffe ve diğer markaların arasında gözümde kaldı ve elime aldım baktım ama daha tam verimli kullanamdım bni kere galatada denedim sizce olumsuz yönü neler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

Gülistan yanlış anlama lütfen ama genelde ürünleri aldıktan sonra fikir soruyorsun. Zaten alınmış alınmıştır diye düşünüyorum. Güle güle kullan.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Mart 2012
  4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Hayırlı olsun İbrahim, sen beğendiysen sorun yok :)

5. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

BEN ALMADAN SORAMAM YOKSA KARARSIZ KALIYORUM MAKİNE KAMIŞ SEÇERKEN ONLARCA FİKİR KARARSIZ KALAMAK EN KÖTÜSÜ HERŞEY TAM ASLINDA SU AN SLİKON MİSİNEM VAR MEMNUN DEĞİLİM YERİNE PWERLİNE ULTRA PREMUM ALCAM BU SLİKON MİSİNA NE OLUORMUS HİÇ ALIŞAMADIM SEVMEDİM DE NEYSE

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

İlginç bir bakış açısı.
    Bu durumda aldığınız ürünler için bi halta yaramaz yorumu yapılsa tutumunuz ne olur?
    Üzülmezmisiniz ben bunu niye aldım diye?

7. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

YAA ŞİMDİ İYİ ÜRÜNDE KÖTÜ ÜRÜNDE KENDİNİ BELLİ EDER CİDDEN KÖTÜYSE ÜZÜLÜRÜM AMA ÇOK KÖTÜ OLDUGUNU DÜŞÜNMÜYORUM.SADECE ALDIGIM KAMIŞ VE MAKİNE NASILDIR SİZLE PAYLAŞIP YORUMLARINIZI BEKLİORUM EN AZINDAN Bİ DAHAKİNE BÖYLE Bİ HATA YAPMAM DİYE DÜŞÜNÜYORUM.BAZEN KAMIŞ MAKİNENİN GÜZELLİĞİ KADAR ELİNİZE ALDIGINIZDA GÜZEL GELMESİ SİZİ MEMNUN ETMESİDE ÖNEMLİ BENCE BİR TARZI OLMALI SİZE GÖREDE.AMA İŞ GÖRÜRLÜĞÜ ÖN PLANDA TUTULMAK ŞARTIYLA YOKSA LİNEAEFFE KAMIŞTA VARDI BUNU SEÇTİM BAKALIM İNŞ HAYRINI GÖRÜRÜM.VARSA SİZDEN YİNEDE HAKKINDA BİLGİ VE GÖRÜŞLENİZİ İSTİYORUM

8. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

inanın bu site cidden cok samimi ve gerçekten herkes bi çıkar düşünmeden bişeyler paylaşıyor o yüzden iyiki kaydolmuşuz diyorum bakalım daha da uzun zaman sohbetimiz devam eder inş.bu arada yukardaki yazıdaki büyük harflerde bi sıkıntı yok iş yerinden yazdıgımdan büyük harflerle yazılmıştır

9. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Alınan her ürün amaca bir şekilde hizmet eder.
    En pahalı en kaliteli takımlara da sahip olsanız bulunduğunuz bölgede ne varsa onu tutmaya çalışacaksınız ve avlakta sizin yolda bulsanız almayacağınız takımlarla avlanan ama bir sürü de balık tutan insanlarla karşılaşacaksınız.
    Olaya bu şekilde baktığınızda hiçbir malzemenin hiçbir özelliği farketmez, hepsi aynı işi görür.

Omayın bir de öteki yüzü var. Aynı bütçeyle edinilebilecek denenmiş, onaylanmış alternatif ürünler bulmak her zaman mümkün. İşte bu nedenle almadan sormak her zaman daha iyi.

Kullandığınız ne kamışı ne de makinayı tanırım. Belki de çoğumuzun kullandığından iyidir. Bu durumda bu malzemeleri deneyip artı ve eksilerini siz bize bildireceksiniz ki sonradan alacaklara fikir versin.

İyi günlerde kullanın..

not: İşyerindeki makinanızın capslock tuşu takılı mı kalmış :D

10. i_gulistan

i_gulistan Aktif Üye

yaw bu capslock tuşu mecbur her iş gereği açık alıkşkanlık diyelim bu konuda yanlış anşılma olmasın bazen gözümden kaçıyor o kadar yazdıktan sonra silesim gelmiyor yarısı büyük yarısı küçükte olmuyor anlıyışınıza sıgınarak yazıyorum bende.elimden geldikçe dikkat ediorum ama...bakalım şeref abi inş kamışında hayrını görürüz.o dediğine katılıorum en güzel balıkların hepsini en kötü misinemle çabalayarak yakaladım.ve bunlar benım ilk kamıs ve makinem daha önce elle avlanıyordum.bakalım ilk kamışlada avlanacakmıyım