Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şimdi balık zamanı

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında muhsin tarafından paylaşıldı.

1. muhsin

muhsin Üye

Değerli balıksevdam dostları. Uzun zamandan beri işimden dolayı balık avı yapamıyordum. Nihayet cuma günü Tatile çıkıyorum ve bu tatilde senelerden beridir düşündüğüm ama bir türlü yapmaya fırsat, cesaret edemediğim kano balıkçılığını bu yaz itibari ile (4 gün sonra) başlayacağım. Biliyorum zorlukları çok fakat bir o kadarda zevkli olduğunu düşündüğüm bu sevdamı Çanakkalenin ezine ilçesinin sahillerinde bolca denemek istiyorum. Kanoyu büğün istanbuldan aldım. Kano 2 kişilik balıkçı kanosu altta resimlerini yüklemeye çalışacağım. Avlandıkça size resimler ve inşallah av roporlarını gönderirim. Sizden bir isteğim var Sırtıda o yörede levrek için nasıl bir malzeme ( silikon veya sahte balık) isim ve kod gönderirseniz sevinirim. Unutmadan her türlü güvenlik önlemini almış bulunuyorum tüm dostlara bol ve kazasız avlar diliyorum saygıyla ve sağlıcakla kalın. Resim 002.jpg Resim 001.jpg
    Resimlerde koltuklar yok henüz takmadım.

fatihbk, senolkerim84, zarg ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Rast gelsin
    Raglou silikonların her boy ve renklerinden temin edin derim.

muhsin bunu beğendi.
  4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Hayırlı olsun :)

Deneyimlerini bizlere anlatman çok faydalı olacak. Yeni başlayan arkadaşlar ona göre fikir sahibi olarak malzemelerini alırlar.

muhsin bunu beğendi.
  5. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Geyikli taraflarınamı geliceksiniz raporlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum..Ramazan sonrası yoğun bir mera arayışına girmeliyim..Abilerin bilgileri doğrultusunda sardalyaya benzeyen sahtelerden edinin üstü siyah altı gümüş..Savagear 4play pearl silver kafadan iğneli olanlardan mutlak edinin.ve ragotlar birde klasik bütün avlakların favorisi limon altı turuncu sahtelerden edinin..

muhsin bunu beğendi.
  6. Önder Kanığ

Önder Kanığ Moderatör Yönetici

Sevgili Muhsin;
    Hayırlı olsun, değişik bir deneyim olacak, umarım her şey istediğin gibi gider, bol trofeli avlar yaparsın.
    Yapacağın av tecrübeni dönüşte bizlerle paylaşmanı bekliyoruz.
    Şimdiden güzel bir tatil geçirmeni temenni ediyor ve rast gelsin diyorum. :)

muhsin bunu beğendi.
  7. muhsin

muhsin Üye

Önder bey öncelikle iyi temennileriniz için teşekkür ediyorum. Raporları ve deneyimlerimi en kısa zamanda paylaşacağım sizlerede bol avlı ve sağlıklı günler dilerim. hoşcakalın

8. muhsin

muhsin Üye

Sevgili Mehmet tavaklı iskelesinde olacağım ve söylediğin sahtelerle denemeler ve yemli avlar yapacağım umarım görüşürüz. sağlıcakla kal

9. muhsin

muhsin Üye

Sevgili Hamdi bey sizin için bol bol deneyim yaşayacagım bir aksilik çıkmaz ise 2 ay oradayım mutlaka deneyimlerimi paylaşacagım. sağlıklı ve bol balıklı günler dilerim.

Hamdi bunu beğendi.
  10. cemilata

cemilata Yeni Üye

Hayırlı olsun kazasız, belasız verimli avlar yaparsınız inşallah.

muhsin bunu beğendi.
  11. muhsin

muhsin Üye

Teşekkür ederim İnşallah sizlerede aynı temennileri dilerim