Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Simyacı ile Tuzlada balık keyfi :)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında senihcan tarafından paylaşıldı.

1. senihcan

senihcan Daimi Üye

Cuma günü Serdar abimin aramasıyla cumartesi sabah çamlıbahçedeki istavrit avı sonrası Tuzlada Mustafa abimin yeni teknesi simyacı ile balık avına davet edildim . Sabah Bebekte balık seyrekti yinede nasibimizi aldık Engin ile . Balıktan önemlisi Önder Kanığ abim , Adem abi , Engin ,Kemal Abi Ahmet abi hep beraber güzel bir kahvaltı sohbet muhabbet eşliğinde balık 2. sıra demiyimde 1 buçukuncu sıraya geriledi :) Saat 10 buçuk gibi çamlıbahçeden ayrıldık . Eve geçip surf takımlarını bırakıp hemen tekne takımlarını hazırladım ve akşam suyu için Tuzlaya doğru yola koyulduk . Nevaleler alındı teknenin ufak tefek işleri yapıldı . Tekne on numara beş yıldız olmuş . Vira bismillah diyip mera mera dolaştık . Balık bol ama hep inceydi . Tuttuğumuzdan fazlasını bıraktık . İstavrit çaparisi yerine çinekop çaparisi kullandık ki ufaklar gelemesin diye ama yinede geldiler . Kurtarabildiklerimizi ki tuttuklarımızdan fazlaydı kurtardık . 2 kilo kadar istavrit azda mezgit aldık. Çok keyifli bir avdı özellikle Tuzladaki balık poopülasyonu beni çok şaşırttı. Balık bulucu sürekli alarm halinde her yer balık sürüsü. Avı sonlandırdık ve evlere döndük şimdi bir yorgunluk sigarası içip bu yazıyı hazırlıyorum :) Amele yanıklarım kapansın diye kıyafeti çıkardım ama b sene 8 defa soyuldu o kollar kolaymı kapanması :D 11870752_10153037644026863_9163397184687240291_n.jpg 11892019_10153037641261863_6618309015411538839_n.jpg

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Erdembye

Erdembye Aktif Üye

@senihcan kardeş o omuzdaki apoletlerden güneş ışığı geçmez yaw :)

senihcan bunu beğendi.
  4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Senihcan
    Güzel av olmuş.

senihcan bunu beğendi.
  5. gemininbeyni

gemininbeyni Yeni Üye

Tebrikler.

Tuzla balık açısından güzel bir yerdir, tekneyle çok çeşitli balıklar yakalanabilir. Rastgele...

senihcan bunu beğendi.
  6. Önder Kanığ

Önder Kanığ Moderatör Yönetici

Sevgili @senihcan;

Tebrik ederim güzel av olmuş,Dediğin gibi Çamlıbahçede sohbetin dostlukların paylaşıldığı ama av konusunda kısır geçirdiğimiz av sonrası,Tuzla'dan nasibini almışsın.:)
    Çok sevdiğini bildiğim balık avlarının ve paylaşımlarının artarak devamını temenni ederim.:)

senihcan bunu beğendi.
  7. senihcan

senihcan Daimi Üye

Keşke geçmese ilk çıktığında bende neyse en azından yanmayız diye avutmuştum kendimi ama evdeki hesap çarşıya uymadı :)

Erdembye bunu beğendi.
  8. senihcan

senihcan Daimi Üye

Teşekkür ederim şeref abi her zaman ras gelsin :)

9. senihcan

senihcan Daimi Üye

Çok yolum düşmediği için bilmiyordum gerçekten öyleymiş :) Sizede ras gelmesi dileklerimle.

gemininbeyni bunu beğendi.
  10. senihcan

senihcan Daimi Üye

İnşallah Önder abi şöyle birlikte balığa denk geldiğimiz bir av nasip olsun artık birlikte ortak bir rapor açalım :)

Önder Kanığ bunu beğendi.
  11. enginson

enginson Daimi Üye

Tebrikler. tuzla son zamanlarda balık popülasyonunu bayağı bir arttırdı. adalar tarafında özellikle çok çeşit balıklar mevcud. yemli denemeler yapılsa ne balıklar yakalanır.

senihcan bunu beğendi.