Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sinop'ta tmmuz ayında nerede balık tutulur

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında palukavı tarafından paylaşıldı.

1. palukavı

palukavı Yeni Üye

Selam herkeze iyi bayramlar
    Sinopta temmuz ayında balık nerede tutulur yardım eder misiniz ?
    Sabah iskeleden 2.5 saat olta attım istavrit için ama okadar saat hiç balık vurmadı acaba bu mevsimde başka bir yeremi gitmek lazim yada çapari yanlış birseçim mi

RASKOLNIKOV bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. palukavı

palukavı Yeni Üye

Yardım edecek kimse yok mu acaba

4. RASKOLNIKOV

RASKOLNIKOV Üye

Sinop merkez değil de Ayancık iskelesinde uzun yıllar önce istarvit almışlığım var, birde Ayancık otobüs garını geçince derenin döküldüğü yerde, insanların dere ağzına serpme ağ attıklarını hatırlıyorum, memleketim Sinopa nerdeyse 15 senedir gidemedim buradan tüm hemşerilerime selam olsun... buradan ses çıkmazsa size en büyük yardımı olta malzemeleri satan yerler yapacaktır hocam onlara bi sorun av raporunuda burdan paylaşırsanız takip ediyor olcağım

romeo bunu beğendi.
  5. arkadas

arkadas Aktif Üye

Mersinden kibisa dogru nekne ile 5 kisi 1 kg balik Aldi kisaca balik
    YOK

6. ayyldz

ayyldz Üye

Sinop iskelede istavrit yoksa hiçbiryerde olmaz bildiğim kadarı ile :) Zamanı geldiğinde orası bol av verir.
    Arkadaşın dediği doğru ayancıık iskelede gece bile istavrit aldığımız oluyor lakin henüz zamanı gelmedi sanırım, boş oralar. Türkelide aynı. Sinop denizi bu sene kuru gibi :)
    Birde sabah değil akşam gitmeyi deneyin.

Son düzenleme: 4 Temmuz 2016
  7. palukavı

palukavı Yeni Üye

Bayramin 2 günü gecesi iskeleden 4 saat olta attık ve 10 12 tane istavrit yakaladık . Sabah yada öğle vakti ve akşam üstü kesinlikle tutulması cok zor ama gece 12den sonra sabırla beraber en azından sizi mutlu edecek kadar istavrit avlıya biliyorsunuz. 20160705_033917.jpg

huseyind ve RASKOLNIKOV bunu beğendi.
  8. RASKOLNIKOV

RASKOLNIKOV Üye

off çok az olsa da çok güzel görünüyorlar, gece avında boru kurdu deneyin daha çok verim alırsınız

palukavı bunu beğendi.
  9. palukavı

palukavı Yeni Üye

Artık ankaraya döndüm ama birdahaki gidişimi eylül ayı gibi ayarlamaya çalışacagım daha guzel veririm alacağıma inanıyorum ozaman dediğinizi uygularım boru kurdunu. Dediğiniz gibi çok az ama inanın bu bile yetti gerçekten

10. zokacı

zokacı Aktif Üye

balık buldun tutması kaldı sinopta bi cacık yok iki kere mühürlenmiş teyzenin yeri var mantıya sahte malzeme koymaktan hala onun önünde kuyrukta bekleyenler var hayret ediyorum reklam yap millete ne kaptırsan yiyor

11. Nut

Nut Aktif Üye

Gümrük iskelesinden tutabilirsiniz.. Halkin balik tuttugu yer olarak bilinir.. Su urunleri yuksek muhendisi Yakup hocayı bulun.. O size detayli bilgi aktaracaktir.. Turkiye'de bu işin duayenleri arasında yer alır..