Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sırtı avlarımda kullandığım sahte yemlerim.

Konu, 'Balık Avında Kullanılan Sahte Yemler' kısmında Orhan Küçükbiçmen tarafından paylaşıldı.

1. Orhan Küçükbiçmen

Orhan Küçükbiçmen Daimi Üye

Sevgili arkadaşlar artık balık mevsimi yaklaşmaya başladı bende sizlere bildiğiniz gibi sırtı avlarımda kullanmış olduğum sahte yemlerimi göstermeye çalışacağım, bu fotoğraflardaki sahte yemler, aynı anda tutulmuş balıklarların sahte yemlerle beraber olarak bazılarını göreceksiniz.:)

Sırtı avlarımda kullandığım sahtelerin türlerinin sayısı 10 u geçmez, sizlere de bir uyarıda bulunmak istiyorum sadece iş yapan sahtelerinizi kullanın, boşu boşuna her hoşunuza giden sahte yemlere para vermeyin, bu balıkları tutan sahte yemlerin modası geçmiyor, zaten ben balıkların da ben modayı takip ettiklerine inanmıyorum, işte lafın kısası sırtı avlarımda kullandığım sahteler ve tuttukları balıklar, bu raporumda marka adı vermek istemiyorum nedeni ise reklam olmasın diye.:)

,Selamlar sevgiler bu güzel sahtelerle sizlere de güzel sırtı avları dilerim.:) :) :)

Bu arada sahte balık ile sırtı avları konusunda birkmiş olan bilgi ve tecrübemi her zaman sizlerle paylaşmaya hazırım ve sorularınızı bekliyorum.:) :) :)

User Media - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. bluedeep83

bluedeep83 Üye

usta resimler mükemmel valla eline emeğine sağlık

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Paylaşım için teşekkürler Orhan Abi,
    Az ve öz sahte satın alınması konusunda son derece haklısın.
    Ben de sahteyle balık avına ilk başladığım zamanlarda her hoşuma gideni almıştım. Şimdi elimde bir sürü kullanmadığım ama bir gün olur lazım olur diye sakladığım sahtem var.

Hem bu konu sayesinde eski avları da yadetmiş olduk. :)
    urada asıl önemli olan o sahteleri doğru zaman, mekan ve derinliklerde kullanmak ve onları düzgün donatmak.

5. ercan1977

ercan1977 Üye

Orhan Bey sizleri her zaman , her hususta takdir ediyorum.Kısa , öz ve faydalı bilgileri biz balık hastalarına aktarıyorsunuz.Allah sizin gibi kaliteli insanları başımızdan eksik etmesin inşaallah.Mutlu , huzurlu , bereketli , başarılarla ve daima trofe balıklarla dolu bir hayat dilerim.Herşey gönlünüzce olsun.Hoşçakalın,şen kalın.Bursa'dan kucak dolusu selamlar.ERCAN 1977 BURSA

6. TROFER

TROFER Aktif Üye

orhan abi sende ne varsa bendede var senin tavsiyenle saros için alıp deneyemediklerim duruyor halen kısmetse deneyeceğim bu yaz

7. Orhan Küçükbiçmen

Teşekkürler Hsan kardeşim hoşça kal.:):):)

8. Orhan Küçükbiçmen

İş yapan ve inandığın sahtelere önem verip onları mümkün olduğu kadar önem verip temizlemek, arada sırada iğnelerini değiştirmek ve uzun müddet kullanılmasını sağlamak, bir avda zaten en fazla 5 adet sahte değiştiriceğine göre mesela levrek avında 10 adet sahteyi götüreceğine 5 adet inandığın sahte yi yanında bulundurmak yetecektir, sevgiler hoşça kal Şeref kardeşim.:):):)

9. Orhan Küçükbiçmen

Çok memnun oldum sevgili Ercan kardeşim, burada bulunmamızın asıl nedenlerinden biri de burayı yönetenler dahil bizlerin bütün üyelerin balıkçılık hakkında bilgileimizi, tecrübemizi ve yapmış olduğumuz avları paylaşmaktır, eğer ben de bu güzel balık sevdama bir katkıda bulunuyorsam ne mutlu bana, sevgiler hoşça kalın.:):):)

10. Orhan Küçükbiçmen

Ben de senin yakında buraya raporlayacağın sırtı avlarındaki balıklarını bekliyorum, sevgiler hoşça kal.:):):)

11. leventturksoy

leventturksoy Yeni Üye

orhan abi super encok ilgimi ceken kılıc balıgı
    nedeni ise tutamadıgım tek balık oldu icin