Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sırtı İçin Kamera

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında Mert Parlak tarafından paylaşıldı.

1. Mert Parlak

Mert Parlak Üye

Sırtı için kamera önerilerinizi almak istiyorum fiyat cazip olması herkez gibi benimde arzum :) Sevgili Fatih Abi ( night fisher ) bir öneride bulundu ve çok kullanışlı bir ürüne benziyor o ürün ayarında daha ucuza maal edebileceğimiz ürün peşindeyim bulamadığım taktirde o ürünü ebaydan alacağım Fatih Abimin önerdiği ürün aşağıda ektedir önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim

Water Wolf Camera Tutorial - YouTube

Birde bu ürün var

http://www.balikmarketim.com/rollei-bullet-hd2-720p-12mp-su-gecirmez-kamera

Yakamoz bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Sevgili Mert. Ruyalarima gorduklerime benzer bir video bu:) Hatta baliğin sahteyi birakip kameraya saldirma ihtimalini de düşünürdüm hep. Videoda bunun gercek olabilecegini de görmüş oldum sayende;)

Bunu denemeyi bende yillardir düşünür dururum. Fotograf sitelerinde kameralari prezervatiflerin içine koyup bağlayarak su geçirmezlik sağlamayi önerirler. Zıpkıncılarında böyle çekimler yaptiğını duyarım. Bu mantikla örneğin kalem şeklinde casus kameralar vardır. Böyle bir kamerayı prezervatifin (tabi kullanılmamış olması şart:) ) içine koyup bağlamak suretiyle acaba kaliteli bir görüntü elde edilebilirmi diye de düşünürdüm. O olmazsa eski tip kamerali telefonlar icinde kamerası üst kısımda bulunan telefonlar vardı. Belki de öyle bir telefonu yine prezervatif içine koyup bağlayarak bir sonuç elde edilebilirmi acaba ne dersin:)

Biraz saçma belki ama denemeden de bilinmez...