Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Şişme bot taşıma tekerleri

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında inculy tarafından paylaşıldı.

1. inculy

inculy Aktif Üye

Selamlar herkese. Şişme botları taşımak için piyasada mevcut takılıp sökülebilen portatif ve botun aynasına sabitlenen tekerlekler var. 150 ve 200 tl arasında değişiyor. Bana göre sisteme baktığımda oldukça pahalı. Ben hırdavatçılardan malzemeleri alıp yapmayı düşünüyorum. Ama kafamdaki sistemi tam oluşturamadım. Piyasada ki ürünlerden biraz farklı bir tasarım var kafamda. Tekerleri aynaya, dıştan takma motorun aynaya bağlandığı mengene sistemi gibi bağlamayı düşünüyorum. Bu konuda saygıdeğer büyüklerim ve dostlarımın fikirleri bekliyorum. Saygılar.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Selamlar Görkem..

Öncelikle piyasada satılan tekerleklerin çok başarılı olmadığını söyleyeyim.Hele hele botu azda olsa çakıllık bir alandan suya taşımaya çalışırsan çok çabuk elden çıkıyor.Belki 3m'ye kadar botlarda kullanılabilir ancak daha üyükler için uygun değiller.
    Bahsettiğin yöntemle aynaya bağlayacaksan mutlaka hasar vermeyecek bir malzeme ile kullanmalısın.Eğer illa böyle bir aparat yapacağım dersen botu üzerine koyabileceğin bir tekerlekli sehpa benzeri birşey daha uygun olur diye düşünüyorum.

NOT:Gelirseniz beklerim..6.Ayın sonuna yine büyük çupra başlar..

4. inculy

inculy Aktif Üye

Erdal abicim eywallah. Önerini düşünüp kafamdakilerle birleştiricem. Belki daha net ve iyi bir sonuç oluştururum. Gelme durumum var ama heralde 6. aydan önce. İnşallah denk geliriz birlikte güzel bir av yaparız. Saygılar.