Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sivrice'de güzel bir sabah.

Konu, 'Genel Konular' kısmında Orhan Küçükbiçmen tarafından paylaşıldı.

1. Orhan Küçükbiçmen

Orhan Küçükbiçmen Daimi Üye

17 Aralık 2008 sivrice.

Sivrice'de güzel bir sabah, pencerenin kenarında oturuyorum ve sabah kahvemi yudumluyorum, denizi seyrediyorum, gözüm taaa uzaklara dalıyor ne kadar çok seviyorum bu Denizi diyorum.:)
    Deniz beni rahatlatıyor, denizde balık avlarken diğer sorunlarımı, problemlerimi
    unutuyorum, denizin hışırtısı , martıların sesleriyle birleşip, sanki bir çigan
    müziğini oluşturuyorlar, bu müziğin eşliğindede çok güzel bir mavi görüntü, teknenin yanından çıkan beyaz köpuklerlede, seni alıp taaaa başka bir yerlere götürüyor, sanki ipnotize olmuş gibi , gözünü o güzelliklerden ayıramıyorsun, diğer martılarında tekneye yaklaşması ve dost martının sessizliği bozan kapı gıcırtısı gibi bağırışı,:)
    tekrar güzel hayellerden, o tek noktaya bakmaktan uyandırıyor insanı ,:)
    Denizin üzerinde olduğum müddetçe hürüm, hiç bir şey yapmasam, oltamın
    ucuna bağladığım bir rapala ile, gene güzel hayellerle rapalama teşrif edecek güzel sevgilimi beklerim, daha evvel balık aldığım yerlerden, kerterizlerden geçerken, tamam şimdi buralarda buluşacağız, görüşeceğiz heyecanı sarar bir an içimi , bir sessizlik, tam burada vurması lazım diye, sesler dökülür bilinç dışı dudaklarımdan, balık rapalama gelmese bile sorun olmaz, aynı duygu ve aynı heyecanla sevgilimi aramaya devam ederim, sonra bazı kerterizlerden geçerken diğer sevgilim gelir aklıma, hemen bir ağırlık daha ekleyip devam ederim, o daha ağırbaşlı bir sevgili onun için çok yavaş giderim, dalgaların, tekneme vuran beyaz köpüklerin hışırtısı azalır, çok güzel bir keman taksimine dönüşür sanki,gene alır götürür beni taaa uzaklara bir müddet hiç bir şey düşünmessin o ara. sonra bu sessizlik biter çünkü kolun bir anda sarsılır, heyyyy ne oluyoruz,:) derken tuttuğun oltana daha sıkı sarılırsın, bir anda ne olduğunu anlamak için sağa sola bakarken misinan bir gerilir bir yaylanır, sanki ucunda bırakbeni dercesine gelmek istemeyen geri geri giden bir sevgili, ama fazla direnmez bir iki hamleden sonra sakinleşir ve sana doğru gelmeye başlar, işte sevgilimle buluşacağım an gelmiştir, ilk başta denizin derinliklerinden gelen çok güzel çeşitli renklerden oluşan, parlayan kocaman oval şeklinde bir Sinarit,:) üzerinde küçük, küçük renklerin dans ettği ve inanılmaz bir görüntü cıvıldamasıyla gelmiştir artık, onu bir reverans ile,limozinin kapısını açarmışçasına , elindeki kepçeyi çok nazik bir şekinde hiç bir tarafına dokundurmadan, ona bir zarar vermeden, kollarının arasına aldıktan sonra, dudaklarını acıtan o kötü iğneyi, canını acıtmadan nazik bir şekilde, aynı zamanda çok özür dileyerek almak ve livarın içersine yavaşcacık, bırakmak, sonrada yorgun ve gururlu bir savaşçı gibi teknenin kenarına oturup bir müddet orada kalmak, dizlerinin üzerine çökerek biraz dinlenmek.:):):) bu arada kahvem de soğumuş........
    İşte deniz bu, nerelerden , nerelere getiriyor bizleri, hayal ettirmesi bile çok güzel,:) öyle değilmi sevgili dostlar.:):):) Sevgiler, hoşçakalın.:):):)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Evren Tamer

Evren Tamer Moderatör Yönetici

Orhan abi güzel sabahlar,sevgiler,saygılar....

4. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Zaten özlemiştim Sivrice'yi Orhan Abi, şimdi iyice depreşti. :)

5. boru

boru Üye

Çok güzel bir yazı. Zevkle okudum. Saygılar.

6. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Deniz güzeldir, Deniz mutluluktur.. :)

7. Evren Tamer

Evren Tamer Moderatör Yönetici

Deniz tutkudur,deniz AŞK,tır...Allahım Sana şükürler olsun bize böylesine güzel bir sevda verdiğin için...sağlıcakla kalın

8. gurcansap

gurcansap Daimi Üye

Amin!.. :)

9. Orhan Küçükbiçmen

Çok teşekkürler sevgili Evren, sevgiler, hoşçakal.:):):)

10. Orhan Küçükbiçmen

Sevgili Şeref bizlerde sizleri özledik, her zaman bekliyoruz, bugünlerde havalar biraz bozuk, hava durumunu iyice kontrol etmeden gelmeyin, sevgiler, hoşçakal.:):):)

11. Orhan Küçükbiçmen

Teşekkürler Cem kardeşim, hoşçakal.:):):)