Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sizce balıkçı olunur mu,doğulur mu?=)

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında glcnerdgn tarafından paylaşıldı.

1. glcnerdgn

glcnerdgn Üye

Arkadaşlar,
    Balıkçı olunur mu doğulur mu siz karar verin ama ben kendi fikrimi söylemek istiyorum..

Bilenler vardır ama bilmeyenler için söyleyeyim içimdeki balık sevgisini dışarı çıkartmam erkek arkadaşım(murat) sayesinde oldu.3 senedir balık sevdalısıyım ve çok mutlu olmakla beraber geçmişte kalan 18 senenin sadece balık yemek dışında içimde balık sevgisi olmadan geçmesi beni çok üzüyor,bu yüzden ileride çocuğumun balıkçı doğmasını istiyorum ki sanırım öyle olucak..

Çünkü babası şimdiden başladı çocuğuna balık malzemeleri almaya ben çok beğeniyorum benim için çok değerli sizinlede paylaşmak istedimm=)

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. glcnerdgn

glcnerdgn Üye

Evet şekil a sonradan oldum ama geçmişe pişmanlık var şimdi o yüzden doğuştan en güzeli =) Bakalım biraz içten de gelicekk görücez ileride =)

4. konevii

konevii Aktif Üye

Evet, Balıkçı da doğulur, sonradan da balıkçı olunur bence de..
    Çevrenin de etkisi var elbette ama, insanın içinden de gelecek.
    Babam balıkçıydı esas, bende 8 yaşında başladı tutkusu ama, kardeşlerimde pek heves yok mesela....

5. BİROL

BİROL Daimi Üye

Sevgili Gülçin,
    Resmini koyduğun makinayı ben oğluma almıştım.
    Kendisi 4 yaşına basacak,daha şimdiden 2-3 takım eskitti.
    Onda doğuştan balıkçılık var ama bende sonradan :D

6. glcnerdgn

glcnerdgn Üye

siz aşılasaydınız kardeşlerinizede =) neyse bir eve iki balıkçı yeter diyelimm bari =)

7. glcnerdgn

glcnerdgn Üye

birol bey darısı başımıza diyorum o zaman =) nasıl peki kullanabiliyorlar mı çocuklar,seviyorlar mı?

8. konevii

konevii Aktif Üye

Yook, yetmez yetmez;
    Yaz tatilinde memlekette balığa gitmek için iyi bir arkadaş oluyor bana.
    Son bir yıldır aşıladım zaten ama, hala tek başına gitmiyor balığa. Eminim çok yakında, aşım tutacak :D

Çatalca'dan selamlar, saygılar...

9. löngöz

löngöz Daimi Üye

balıkçı aileden doğmakla illa balıkçı olunamaz belki..ama deniz ,doğa ,sevgisi balıklara ,hayvanlara canlılara yaklaşım konusunda çok küçük yaşta yaşıtlarınıza fark atarsınız kanısındayım....
    sonradan balıkçıda olunabilir ;balıkçı olmak demek sadece balık tutmak demek değildir,önce çok sabırlı olmayı öğrenmek gerekir,hiç balık vurmasada çeşitli oltalar denemek ,bunları bağlamasını bilmek,nasıl yakalıyabilrim diye alternatifler üretmek bile sizin balıkçılıkta çok yol aldığınızı gösterir....

10. glcnerdgn

glcnerdgn Üye

Demekki yeterince aşılayamamışsınızz biraz daha lazımm=) ama şnu sölemeliyim ki bence iki kişii gitmek daha zevkli bana göre de =)

11. glcnerdgn

glcnerdgn Üye

Merhaba,
    Daha kendim hiç balığa gitmedim tek başına, hep muratla gidiyorum,herşeyi o ayarlıyo bana sadece tutması kalıyo..çekirdeğim ve murat yanımda olunca saatlerce bekleyebilirimm sorun yok..Daha yeni üye oldum ama süper işler yapıp her yaptığımı paylaşıcam siz de not verirsiniz artık bakalım =)