Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SİZCE BOĞAZDA BU CAPARİ İŞ YAPARMI

Konu, 'Çapariler' kısmında emirganlı tarafından paylaşıldı.

1. emirganlı

emirganlı Yeni Üye

Kurşun Atarı 150gr.
    Köstek No 0,15
    Beden No 0,30
    Köstek Uzunluğu 14 - 15 cm
    Beden Uzunluğu 2,60 - 2,70

Boğaza Özel 150gr. Kurşun Atarlı 10 iğneli
    Hayvanlar aleminin sürü halinde haraket etmeleri göz önüne alınarak üretilen etkili bir çapari'dir.

Bu urunde 4 farklı renk kanca, 4 farklı filoş kombinasyonu ve 12 ayrı renkte sim ambiyansı kullanılmıştır.

A.JPG

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. popeye1907

popeye1907 Aktif Üye

Bahsettiğiniz çapariden bende aldım. Ama henüz deneme şansım olmadı. Bence iş yapar mutlaka. Atıp denemek lazım

4. hunter

hunter Daimi Üye

Elbet iş yapar,yeterki sürekli suda olsun. :) üşenmeden at-çek yapmaya devam,bu sıra çok güzel balık var,beklemeyin bence.

Küçük kıraçaları geri salalım.

5. ryetik

ryetik Aktif Üye

Capari güzel. Bence her renginden ayrı ayrı birer Capari daha yapmanız yada almanız lazım. Balık hangi renge vurursa onu kullanırsınız. Siz herþeyin en iyisini yapsanýz bile önemli olan meranizda balýk olmasý ve o gün o yemi beðenmesi en önemli nokta :)

6. coredon

coredon Aktif Üye

Vurgun çapari bu akçaabat ta yapılıyor.İş yapıyor.Ben denemiştim güzeldi.Sadece floş boyu biraz kısa....

7. Dejavu

Dejavu Aktif Üye

Ferhat abi merhaba,

Nasılsın? Ben istavrit çaparilerinin farklı renkte yapıldığı zaman ve balığın çok olmadığı zamanlar, onları ürküttüğünü duymuştum. Fakat doğrumu bilmiyorum ben daha çok yeşil ve beyaz kullanıyorum.

8. coredon

coredon Aktif Üye

Aslında balığın az olduğu zamanlar çeşitli renkler kullanılır ki hangi renk yediğini bilmek açısından.Birde bu çaparilerin hava durumuna ve saate göre değişen farklı modelleri var ama hepsini deneme fırsatım olmadı.Ben bilirimki beyaz iğnenin balık alamadığı zaman siyah iğneyle balık aldığımı...

9. ŞİMAL YILDIZI

ŞİMAL YILDIZI Aktif Üye

İş yapmaması için hiç bir neden yok, yeterki balık olsun.Bu aralar istavrit çok seyrekleşti, ancak uzun atış ve dipten oldukça iri istavritler çıkmakta:)Bu aralar çaparilerinize hamsiler takılmaya başlarsada sakın şaşırmayın, aşırı soğuklardan balığın marmaraya girdiği duyuruldu, bilginize...

10. İLKER ŞEN

İLKER ŞEN Üye

150gr kurşunu 0,22 bednlede atabilirsin 0,30 çok kalın olur ve köstekleride 0,10 yaparsan dahaverimli olur diye düşünüyom ama çabuk bozuluyo dersen köstekler 0,12 yada0,15yapabilirsin ben genelde 0,26 bedenle 175 ve200gr kurşun atıyom 0,30çok kalın bence makara misinası gibi

11. merakla

merakla Üye

ARKADAŞLAR BALIĞIN SEYRELDİĞİ DÖNEMDE MÜMKÜN OLAN EN İNCE KÖSTEK ÇAPARİ OLMALI. BOL DÖNEMDE NE ATARSAN ZATEN Bİ ŞEKİLDE ALIRSIN BALIĞI. RASTGELE...