Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ŞOK İÇİN İP MİSİNA

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında muratbozk tarafından paylaşıldı.

1. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Bugüne kadar makinemde sarılı olan ip'i normal 0,40 misina ile şok yaparak kullanıyorum, birkaç arkadaşımda ip ile şok yaparak kullandıklarını gördüm atış eriminin daha faydalı olacağı kanısına vardım, asıl sorum şu olacak;

Geçenlerde bir dükkana girdim gözlerim yerinden fırladı 300 mt.si 140 tl gibi bir rakamdı orjinal japon malıymış, ama daha uyguna olanlar olduğunu duydum hatta 1000-1500 mt.sini bu fiyatlarda olanlar varmış, benim aradağım 300 mt.lik uygun ama sorun çıkarmayacak kalitede olanlar var ise paylaşırmısınız? Sanırım bunların kalınlık numaraları 3-4 diye gidiyormuş.

Paylaşır ve link (yurtdışıda olabilir) verebilirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

Selam Murat,

Geçen sene ipi hatta ip şoku boğazın müdavimleri gereksiz bulmuştu. İşler 1 senede epey değişti. Kamış kırılmasından korktular..haklılarda piyasadaki bir çok kamışı 0.40 mono bile kırabiliyor ne yazik ki.0,25 mm (+-) ip şok kamışına yatkın ise kullanabilirsin.

Ne yazik ki geçmişteki tecrübelerimden sonra, link yada satılan yeri artık kimselere söylemiyorum. Hatta ip isteyen olursa makaranın üzerindeki markayı bile söküyorum. Satıcıdan değil kullanıcıdan almak isteyenler var ise de uygun ve kaliteli ip arıyorsan bana mesaj at lütfen.

4. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Selam Buluthan,

Evet dediğin gibi kullananlarda var karşı çıkanlarda ama kamışlarında ip'e duyarlı olması gerekliliği unutulmamalı.

Gerçi özelden mesaj attım, son cümlendeki yurtdışı link olayındaki düşüncelerinede haklılık payı veriyor ve saygı duyuyorum.

5. ambrosia

ambrosia Aktif Üye

Anlayışın için teşekkür ederim...istersen bir parça numune yollayabilirim.

6. muratbozk

muratbozk Aktif Üye

Teşekkürler Buluthan, sağol :)