Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Solstace VS. Helios

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında hkn17 tarafından paylaşıldı.

1. hkn17

hkn17 Aktif Üye

merhabalar hali hazırda solstace 4000 FI kullanmaktayım bu aralar kafamı kurcalayan makina okuma helios hxg-35 böyle bir değişiklik nasıl olur sizce ?

Solstace Helios
    devir 5,70 5,00
    drag 9,00 5,90
    bilya 3+1 8+1
    ağırlık 355 250
    turda sarım 83 73,7

Son düzenleme: 13 Temmuz 2015
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. arkadas

arkadas Aktif Üye

Normalde gereksiz olur solstace yi elden çıkaracaklarını yeni birsey almanın mutluluğu olur 1 kaç gün hayırlı olsun

4. hkn17

hkn17 Aktif Üye

dayanamadım bu gün aldım heliosu :D

mrt55 bunu beğendi.
  5. s.onurocak

s.onurocak Üye

selamlar bende daha 2 gün önce solstace 4000 fi aldım siz kullanıyorsunuz herhalde bu makineyi nasıl bir makine sorunları varmıdır varsa nelerdir öğrenebilirmiyim? Birde shimano amerika web sitesinde solstace vardı bugün baktım yok o_O neden acaba ? piyasadanmı çekiyorlar bir sorunu falanmı var makinanın merak ettim doğrusu. onun yerine avrupa piyasasına çıkan catana ve nexave amerikan web sitesinde var. Bilgilendirirseniz sevinirim saygılar.

6. hkn17

hkn17 Aktif Üye

Model olarak usa model geçiyor seri Değiştiriyor olabilir ya da Dediğin gibi piyasadan çekiliyor olabilir kullanım olarak gayet tatmin edici bir makina misina rulmanı yok onun yerine plastik Parça var uygun ölçüde rulman eklenirse daha iyi olacağını düşünüyorum ip misina sarımı tatminkâr gelmedi bana onun dışında ağırlık bir süre sonra can sıkıyor

7. s.onurocak

s.onurocak Üye

ip misina konusunda bir durummu oldu yani kuşgözü olayı falanmı oldu? bende şimdi mono misina var ancak ip misinaya geçmeyi düşünüyordum eğer ip misinada sorun yaratıyorsa hiç geçmiyim hatta makinayı iade edeyim catana falan alayım onun yerine. solstace yi catanaya tercih etmemin sebebi kağıt üstünde özelliklerinin daha iyi olmasıydı fiyatları zaten aynı. siz ne dersiniz sizce ne yapayım?

8. hkn17

hkn17 Aktif Üye

kuş gözü bir kere benim hatamdan oldu onun dışında bir sıkıntı yaşamadım benim değiştirme sebebim ağırlık yüzünden oldu
    catananın tek üstünlüğü yedek kafası güzel makina almışsın bence değiştirmeni önermem

9. strangolos

strangolos Misafir

Solstace genelde set olarak satiliyor yeni baslayanlar icin kamis + makara + canta gibi yada seyehat seti gibi bu nedenle piyasaya girip cikiyor

10. strangolos

strangolos Misafir

image.jpg gibi

11. dember11

dember11 Yeni Üye

Helios guzel makina hocam ben kullanıyorum gayet memnunum