Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SON 3 AYLIK KUŞADASI-DARBOĞAZ AVLARIM..

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında löngöz tarafından paylaşıldı.

1. löngöz

löngöz Daimi Üye

SİZLERLE KUŞADASI-DARBOĞAZ AVLARI PAYLAŞMAYALI UZUNCA BİR SÜRE OLDU..
    forumun çok eski üyesi olarak ve paylaşmak bir vazifedir diye düşünerek,, sizlere darboğazı anlatmak ve grup olarak yaptığımız avlardan örnekler vermek istiyorum .2016 yılı bence darboğaz için önemli bir yıldır,, güzel avlar vermiştir,, düşünülenden büyük balıklar yakalanmıştır,,
    Daha önceki yıllarda çimçim ve sardalye ile yapılan avlara bu yıl canlı yemle yapılan avlar eklenmiştir.Bu yemlerden en etkilisi canlı takılan kalamar dır, bir diğer etkili yem ise sübye dir..havalar ısınınca ve yaz boyu canlı karides de çok iş görmüştür.böyle güzel yem çeşidi ile tabiiki yörede güzel avlar olmuştur..
    bir başka yöntem ise jig avları ve tenya avlarıdır..
    SİZLERE YAPTIĞIMIZ GRUP AVLARINDAN BAZI KARELER SUNMAK İSTIYORUM.. KALIN SAĞLICAKLA..

BU RESİMLER NİSAN AYINDAN AĞUSTOS AYINA KADAR YAPTIĞIMIZ AVLARDAN BAZI RESİMLERDİR..herkese rastgelsin..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ADİL AYKOL

ADİL AYKOL Aktif Üye

Tebrikler güzel balıklar daha irileri rast gelsin

löngöz bunu beğendi.
  4. Apathetic

Apathetic Aktif Üye

Masallah, cok guzel olmus avlariniz.. Tebrikler..

löngöz bunu beğendi.
  5. bkirgic

bkirgic Aktif Üye

tebrik ederim , çok keyif aldığınızdan emin im en kötü günleriniz böyle geçsin .

löngöz bunu beğendi.
  6. ayhan arıkan

ayhan arıkan Aktif Üye

Abi cok iyi balıklar tebrik ederim.
    Genelde yemli avlanıyorum Gemlik Körfez'i ve Armutlu açıklarında burada mumla arıyoruz o balıkları.
    Gönlüm aktı şimdi o taraflara

Sent from my iPhone using Tapatalk

löngöz bunu beğendi.
  7. muhsin5791

muhsin5791 Aktif Üye

tebrikler

löngöz bunu beğendi.
  8. pisimiyav

pisimiyav Üye

az çok gerekli bilgiler verilmiş ama sizin tuttuklarınız hangisi ? hangi zamanda ne kadar tuttunuz ? bu balığı şu yemle şu iğneyle ben yakaladım gibi birazda bu güzel av raporunda kendinize ait başarı hikayesinide yazsaydınız tadından yenmezdi.de get oğlum işim gücüm var seninlemi uğraşacağım al sana rapor bununla idare et diyorsanız onada eyvallah :)) bülent abi balıklar çok güzel tebrikler

9. löngöz

löngöz Daimi Üye

SEVGİLİ KARDEŞİM ; yanlış anlamanı istemem , bu avlarımın hepsinin çok güzel hikayesi var,, ama hepsi ""oltacı" dergisinde ....her ay bir av hikayem dergide yazılı...:)

10. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler Bülent Abi..
    Güzel avlar yapmış, harika balıklar yakalamışsınız.

Bu yaz bu avlardan birine katılmak için belirlediğim tarihin gecesi darbe olunca tüm planlarım yatıverdi ve hevesim kursağımda kaldı maalesef.
    Hedefim canlı yem avlarından birine katılmakdı. Makinemi, kamışımı, olta takımımı ve gerekirse diye jiglerimi bile hazırlamıştım..
    İyi tarafından bakarsak tüm donanımım tamam. Gereken tek şey uygun bir tarihe program.. :)

Sizlere her zaman rast gelsin

11. löngöz

löngöz Daimi Üye

sevgili Şeref,,,darbe gecesi biz darboğazdaydık...:) telefonlarda dordürüs çekmiyor o bölgede,, saat 23.00 gibi tweter dan bi arkadaş öğrendi,, arka arkaya tweter ları okumaya başladık,, aldı bizi bir düşünce,, dönüş için 3.5 saat yolumuz var,, sahil güvenlikte açmıyor telsizi.. bir tanede sinarit yakaladı arkadaş 7kilo geldi balık, gidelimi kalalımmı derken dönmeye karar verdik....:) bizim için de ülke içinde ilginç bir gündü..
    istanbuldan gökhan polat, mustafa,, salih gelmek istiyorlar bana haber vereceklerdi ,,istersen ayarlayın hep beraber buradanda arifi alır gideriz...:)