Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

son avlarımdan kareler

Vedat Abayoğlu

Daimi Üye
Adı
Vedat Abayoğlu
Kan Grubu
A Rh Negatif
Üstadım merhaba;

Forum sitemize uzun bir aradan sonra dönüş yapmış olmanız bizi ziyadesiyle memnun etti.

Balık avına gönül vermiş herkese yüreğini açmış , bilgi birikimlerini esirgememiş ve haklı olarak büyük küçük tüm insanların takdirini ve sevgisini kazanmış bir duayeni her ne kadar sosyal paylaşım sitelerinden sürekli takip etsekte, BALIK SEVDAM ailesinin içerisinde bir aile büyüğü olarak sürekli görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim.

Bu vesile ile sevdiklerinizle birlikle sağlıklı, mutlu uzun bir ömür geçirmenizi temenni ediyorum.

Sevgi ve Saygılarımla
Sevgili Önder

Hakkımdaki kanaatlerini içeren mesajını duygulanarak okudum.

Forumlara yazma,belki vakitsizlikten arada ihmal ettiğim bir durum olsada,asla tamamen kopamayacağımda bir platformdur.

Malum kırılgan bir yapıya sahibim.Bu bakımdan arada polemik girdabınada düştüğüm olmaktadır.

Burada huzur arıyor ve bulacağımıda biliyorum.

Sevgimle kalınız

Vedat Abayoğlu

Daimi Üye
Adı
Vedat Abayoğlu
Kan Grubu
A Rh Negatif
VEDAT ABİ TEBRİKLER VALLA SENİ GÖRDÜKÇE HEDEFLER HEP BÜYÜYOR :D
Hedeflerinizi hep büyük tutun sevgili Hakan.

İçlerinizdeki doğa ve balık avı heyecanınıda muhafaza etmenin yanısıra hep artmasınıda sağlayın.

Arada yollıyacağım avlarım ve hikayeleri ile bu olguyu taze ve aktif tutmaya hep gayret etme niyetindeyim.

Sevgiler

Vedat Abayoğlu

Daimi Üye
Adı
Vedat Abayoğlu
Kan Grubu
A Rh Negatif
Tebrikler Vedat abi..Her tür sanal platform da takip ediyoruz seni, inşallah birgun yanına uğramak da nasip olur...
Ne güzel sevgili Emre,Gayretim sizlere layık olma çabasıdır..

Herzaman meraklı kardeşlerimi bekliyor olacağım.

Sevgiler