Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spin Avı için uygun makine

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında MŞah tarafından paylaşıldı.

1. MŞah

MŞah Yeni Üye

selamlar hobitaşlar kurban bayramınız mubarek olsun. spin avında kullandığım makinem sorun çıkardı ve bu yüzden daha yeni ve dayanıklı makine almaya karar verdim ama kararsız kaldım bu yüzden sizlere danışmak istedim. benim daha önce kullandığım makinem silstar jodiac 4000 6+1 rulman 8 kg çekerliydi . internetten birkaç makine baktım ama işin içinden çıkamadım.bulduğum makineler bunlar.

Dam Quick Camaro 640 FD Çok Amaçlı Olta Makinesi Dam olta makineleri DAM YENİ AVmarketi.com
    2270 VERTEX FD 740 6+1 BİLYALI Silstar olta makineleri Silstar AVmarketi.com
    RIVER LEXUS SW FD 4+1 BB TUZLU SU KORUMA
    Daiwa Triforce 3000 X Olta Makinesi
    Daiwa Laguna 3000 5 BI Olta Makinesi
    Daiwa Crossfire 2500 X Olta Makinesi
    bana fikir verirseniz sevinirim marka ve model konusunda birde fiyat fazla uçuk olmazsa seivinirim
    bildiğiniz başka ve iyi markalarda varsa yazarsanız sevinirim

Son düzenleme: 24 Eylül 2015
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. serkankyn

serkankyn Aktif Üye

SHIMANO CATANA 4000fc Tavsiye ederim hiç sorunsuz arada yaglamasını bakımını yaptıktan sonra sizi yarı yolda bırakmaz . spin de bende bu makinayı kullanıyorum aynı zamanda kamışınıda son derece memnunum umarım yardımcı olabilmişimdir. iyi bayramlar
    SHIMANO Catana FC Olta Makinesi | avfoni.com

MŞah bunu beğendi.
  4. trkc

trkc Aktif Üye

Spin için Daiwa Exceler HA serisini öneririm. Hem istediğiniz gibi dayanıklıdır. Hem de hızlıdır. Tasarımı da cabası.:)

MŞah bunu beğendi.
  5. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Bütçene uyan en hafif makinaya bak. Catana 3000 2 seneye yakindir kullaniyorum. Av dönüşü çeşmede yıkarım o kadar. Hala sorunsuz. Dam makinada kullamıştım. O da gayet sağlam ve sarımı güzeldi.

6. selcukezer

selcukezer Aktif Üye

7. zokacı

zokacı Aktif Üye

okuma trio white 40 lık al veya bütçen iyiyse raw2 40 lık al at çek spin jig nerde istersen kullan tamir ve parça garantisde var daha ne olsun

Mesut1903 bunu beğendi.