Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spin için yardım edermisiniz Abilerim, kardeşlerim

Davinci

Yeni Üye
Merhaba,
Hedef balığınız levrek ise,ümit kırmaya gerek yok. Rüzgardan su sıcaklığına, ışıktan, ay durumuna birçok değişkeni var bu canlının. Balığın göç zamanlarında,akın yaptığı dönemlerde şans logaritmik olarak katlıyor. Takımlarınız oldukça yeterli. Balıkların yeme daha iştahlı saldırdığı zamanlar, gün doğumu ve gün batımına yakın saatler. Mera ya göre değişmekle beraber tüm gece boyunca da av verir levrek. Size tavsiyem ısrarla denemeye devam etmeniz. Ne kadar çok deneme o kadar çok şans. Birgün mutlaka rastgelir :)
:)

inşallah hocam zaten denedikçe tecrübem artıyor
daha iyi aksiyon yapmaya bile başladım
ısrarla nereye kadar denerim bilmiyorum beklemeli avlarada dönmek istemiyorum bakalım hayırlısı :)

Davinci

Yeni Üye
Yüregime tercüman olmuşsunuz. Bende Okuma Kamis 3 mt ve shimano Catana 4000 makina aldim her bir rapalaya da en dusuk 50 tl verdim. 10 cesit rapala aldim. Yetmedi makinaya once misina sonra da ip sardirdim. Yarin Canakkale de ava gidecegim ve sizin basiniza gelenin benim de basima gelmesinden cok korkuyorum. Bi yandan icim kipir kipir diger bi yandan ise ya olmazsa diye dusunmeden kendimi alamiyorum. Bu isi bilen abiler tecrubelerini paylasirsa sevinirim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
usta

sulfix 31 mm sardım ilk sonra öğrendim ki yanlış yapmışım

kendo'nun 10 mm sardım yeniden

levent31

Aktif Üye
Adı
levent
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yüregime tercüman olmuşsunuz. Bende Okuma Kamis 3 mt ve shimano Catana 4000 makina aldim her bir rapalaya da en dusuk 50 tl verdim. 10 cesit rapala aldim. Yetmedi makinaya once misina sonra da ip sardirdim. Yarin Canakkale de ava gidecegim ve sizin basiniza gelenin benim de basima gelmesinden cok korkuyorum. Bi yandan icim kipir kipir diger bi yandan ise ya olmazsa diye dusunmeden kendimi alamiyorum. Bu isi bilen abiler tecrubelerini paylasirsa sevinirim

Vallaha bence çanakkalede olup da balık alamamak diye birşey sözkonusu bile olamaz.
Hele hele göç zamanlarında...
Biz burda hatayda sırtımıza boynumuza kramplar giriyor at çek yapmaktan.
Buranın da güzelliği geldi mi trofe geliyor ya ipi koparıyor ya kaçıyor yada yakalanırsa adamı meşhur ediyor :)

Zevktir bu hobidir illaki birgün denk gelir... illaki....

Babali07

Aktif Üye
Bu işin sırrı sabir

Ben de at çek avina yeni basladim ilk 10 seferde elim bos döndüm
Ancak sebebi aldigim rapalalarin o bölgeye uygun olmaması olduğunu anladim
Son 3 seferdir bos donmedim birer tane de olsa aldim balik
3 baligimi da ayni rapalayla aldim
Ya avlagin da yada rapalanda sikinti vardır diğer malzeme baligi tutmaz sadece cceker( misina ince olması da bi etken)

paramedicselcuk

Aktif Üye
Dün akşam üzeri gittim bütün limani tavaf ettim agridan kollarim agridi artik ama 1 tane balik gelmedi :( 5 tane rapala çeşidi var hepsini denedim ama yok :( Bu aksam bi daha gidecegim. Insallah kismet olurda alirim balik. Hayir o degil de evdekiler de dalga gecmeye basladilar :(

paramedicselcuk

Aktif Üye
Sagolun yine de yardimlariniz icin denemeye devam edecem