Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spin için

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında mhbbslmn tarafından paylaşıldı.

1. mhbbslmn

mhbbslmn Yeni Üye

Arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza yeni katılıyorum Tekirdag civarlarinda tatli ve tuzlu suda avlanmaya calisiyorum daha onceden kullandigim OKUMA LURE MANIA 20-60 GR 2.58CM SPİN kamis ve OKUMA SAFİNA PRO Spa-55 makine kullaniyordm ama uyumlu degil sanki...

Spin için hem tatli su hem tuzlu suda avlanabilcegim bir makine ve kamis kombinasyonu tavsiye edermisiniz iyi bir takim icin. 500, 600 tl civari butce yeterlimidir. Bu alanin cok genis bi alan oldugunu biliyorum ama biyerden baslamak gerekiyor özelden de fikir alisverisinde bulunabilecegimiz arkadaslar olursa cok mutlu olurum...

Yardimlarinizi bekliyorum..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Sıcak fırsatları takip ederseniz çok uygun kamış ve makinalar satılabiliyor. Bence bütçe 600 ise 200 civarında bir kamış ve 400 civarında bir makina uygun olur. Mümkün olduğunca hafif takım toplamakta fayda var uzun süreler atçek yaparım derseniz.

4. mhbbslmn

mhbbslmn Yeni Üye

Bu fiyatlara alinabilecek en iyisi kamis ve makine ne olabilir hem deniz hem gol ve barajlarda kullanmak icin ayri ayri takima gerek varmi acaba...

5. zokacı

zokacı Aktif Üye

spinde kullanılacak makina 25 lik 40 lık aralığında luremania çok güzel kamıştır aynı zamanda hafif ve yumuşaktır kamış ve makina arasında çok ağırlık farkı olursa dengeli olmaz ve rahatsız eder bence hafif kaliteli 30 luk makinayla çok uyumlu olur bende aynı kamış exage 3000 makinayla uyumlu olurken raw240 makina ile hiç tat vermiyor makina ağır olduğundan kamışa hakimiyet kalmıyor sanırım anlatabilmişimdir 55 lik makinayıda başka amaçla kullanabilirsin

6. mhbbslmn

mhbbslmn Yeni Üye

KAmış ve makine olarak biraz daha üst iyi ekipman düşünüyorum arkadaşlar lure mania ile ufak yemleri atmak biraz daha zor sanırım biraz sert gibi.

7. GOKHAN AKSOY

GOKHAN AKSOY Daimi Üye

Makine olarak 2015 stradic makineyi bekle bence fiyati tam olarak ne olur bilemem ama güzel makine kamış olarak savagear kamislara bak çok güzel kamislar

karacicek bunu beğendi.
  8. mhbbslmn

mhbbslmn Yeni Üye

Bir de bu ip misina için her makine uygun değil diyorlar arkadaşlar spinde ip kullanmak dahamı iyi oluyor makine alırken buna dikkat etmek gerekirmi ...

Son düzenleme: 17 Haziran 2015
  9. mhbbslmn

mhbbslmn Yeni Üye

Arkadaslar konu güncel kamış ve makine olarak iyi bir takim olsun istiyorum 300 -400 arasi bi butce makine icin 200- 250 civarida kamis dusunuyorum bu fiyatlara en iyisi hangisi olur acaba tercih yaparken nelere dikkat etmeliyim...

10. tekseker

tekseker Aktif Üye

Selam sevgili hobidaşlar.
    Bende bir sene önce Okuma Luremania 302Cm 15-45G atarlı bir kamış almıştım. İlk kez bu kadar pahalı malzeme almıştım amatör birisi bile kalite farkını kullanım kolaylığını kolayca anlayabiliyor. Bunun yanında Okuma Avenger FD AV-40 6+1bb Makine almıştım uzun bir süre kullandım gerçi hiç balık nasip olmadı. Yine aynı kamışa bende makina bakıyorum.

11. zokacı

zokacı Aktif Üye

exage 3000 lik ile tam uyumlu oluyor