Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spin kamış ile ilgili soru.

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında huseyin.acar.3950 tarafından paylaşıldı.

1. huseyin.acar.3950

huseyin.acar.3950 Aktif Üye

Selamlar herkeze .
    Benim bir sorum olacaktı forumu karıştırdım ama aradığım bilgiye ulaşamadım zaten bu forumuda pc den anlamıyorum pek karışık geliyor :)
    Ben acemi bir spin meraklısıyım acemiliğime bakmadan gidip markasını bilmediğim bir kamış aldım iki parça olarak 2.70 olması lazım.
    Ve ilk deneyimim olacaktı bitanede pelican gagasız ve normal sahtelerden ağır bir sahte aldım ve başladım savurmaya.
    Daha uzağa atabilmek için biraz fazla zorladım sanırım kamışı ve hem dandik hemde sahtenin ağırlığına uygun olmadığından sanırım kırıldı.
    O gün soğudum gibi olu ama bi kamış ile soğumuyormuş insan :) benim sorum (şükür soruya geldi demişsinizdir) kamışın uc bölmesini ayrı olarak bulabilrmiyim . Tek parçası satılırmı . Uzun zamandır duruyor öylece kullanmak istiyorum parça bulup..
    Bu arada ikinci olayıda anlatayım açılmışken :) Ben dayanamadım onun üzerine bir kamış daha aldım 2.40 boyunda onuda bagaja koyarken dikkat etmediğim için uç kısmını kırdım sıkıştırıp :)
    Yani abilerm kardeşlerim bu spine başlama olayı bana 2 güzel marka sahteyide mındar etmem sebebiyle pahalıya patladı.
    Sonuç olarak kamışıma tek parça bulup takabilrimiyim. MArka fark edermi acaba.

Son düzenleme: 7 Ocak 2016
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. trkc

trkc Aktif Üye

Abdest alırken ağza ve buruna üçer kere su vereceksiniz. Herhalde orada bir yanlışlık yapıyorsunuz.:D

Erdembye, Levreko, trakonya79 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. huseyin.acar.3950

:koptum::koptum: aslında o kısımda sorun yok ama bilemedim :D :D

trkc bunu beğendi.
  5. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Selam,

Marka fark eder tabiki astari yuzunden pahaliya mal olmuyorsa orjinal parcayi satin alicaksiniz,onunki uyarmi bununki uymazmi islerine girmeyin milimetrik olaylar cunku..

trkc bunu beğendi.
  6. huseyin.acar.3950

Abi valla en başta orjinalini alsaydım daha iyiydi bu kırdıklarımla baktığım güzel kamışların fiyatına ulaştı neredeyse zaten.
    V System okuma kamışlara bakıp pahalı diye almadım pişman oldum.

7. trakonya79

trakonya79 Daimi Üye

Pahali mal herzaman daha ucuzdur,

Herkesin fikri farkli olabilir ama ucuz etin yahnisi pek olmuyor :)