Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

spin kamış okuma octana 255 10-40

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında adil kaan tarafından paylaşıldı.

1. adil kaan

adil kaan Aktif Üye

selamlar,

bu kamışı kullanan varmıdır ? yorumları nedir ?

ben işim gereği ara ara yer değiştirdiğimden şöle bir merada avlanıyorum diyemiyorum maalesef. seçim yapma konusunda bu kriteri kullanamamak oldukça sıkıcı.

255 olması yüksek ya da suya girerek av yaparken bi avantajmıdır. sonuça 2.40 ile 2.70 in tam ortası :)

yedek parça olayı daha avantajlı biliyorum. hernekadar henüz bir kamışı kırmamış olsamda spin kamışlar ince yapısı yüzünden haşat olmaya daha müsait. o yüzden tercihimi okumadan yana kullanmayı düşünüyorum.

hedef balık şu yahut bu diyemeyeceğim. şu an blunduğum bölge 1kg civarı levrekler alabiliyorum. yarın ne olur bilinmez : )

durum genel olarak böle.
    cümleten rastgele.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. yigitkaya

yigitkaya Üye

Okuma octana spin hafif ve dengeli bir kamış. Diğer spin kamışlara göre oldukça sert karaterde. Yanlış hatırlamıyor isem SIC misina kılavuzlarına sahip. Yani ip misina kullanımında sorun yaratmaz. Kozmetik olarak da oldukça yakışıklı. Fakat sert yapısı ve hızlı aksiyonlu bir kamış olması sebebiyle genelde kullanıcıları ya hayran kalıyor ya da nefret ediyor. İmkanınız var ise satılan bir av bayiinde elinize alıp bir deneyin.

Konumunuzu yazmamışsınız fakat eğer istanbul da iseniz Kadıköy İnce Çizgi mağazasına bir uğrayıp deneyin derim. Hem mana ile Hamdi abiyle de tanışmış olursunuz. :)

adil kaan bunu beğendi.
  4. HastaRuH

HastaRuH Daimi Üye

Ben sevmemiştim kalas gibi bence. Birde su üstünde çok yoruyor haberiniz olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Eylül 2014
  5. adil kaan

adil kaan Aktif Üye

ustam teşekkür ederim, oldukça aydınlatıcı oldu. şahsen ince çizgiye uğrayıp deneme yapma fırsatım yok. aslında yapsam da durumu çok idrak edebileceğimi düşünmüyorum çünkü daha önce hiç spin kamış kullanmadım.

madem bu kamış nevi şahsına münhasır. ben daha genel geçer bişeyler bakayım kendime. gerçi stoklarda da pek bişey kalmamış. o yüzden bu kamış hakkında yorumlarınızı rica ettim.

6. adil kaan

adil kaan Aktif Üye

teşekkür ederim yorumun için hasta ruhlu kardeşim : )

HastaRuH bunu beğendi.