Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spin kamış önerisi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında ireligil tarafından paylaşıldı.

1. ireligil

ireligil Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. Sizlerin önerilerinize ihtiyacım var. Benim Turnafresh 4.20m 100-250gr kamış ve ryobi ecusima 6000vi makinem var. Bu kamış yüksek atarlı olduğundan rapalalarımı kıyıdan uzağa atamıyorum. Rapalalarımı uzağa atmak için yeni bir spin kamış alacağım.

Shimano Catana CX Tele Spin -ML- 2,40mt 7-21gr Olta Kamışı, Fiyatı 121,72 TL | SpotBalik.com.tr
    Shimano Catana CX Tele Spin -ML- 2,10mt 7-21gr Olta Kamışı, Fiyatı 101,90 TL | SpotBalik.com.tr

Bu kamışlar makinem ile uyum sağlar mı? Farklı kamış önerileriniz varsa belirtirseniz sevinirim. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. tarsus33

tarsus33 Üye

spin için makinanız büyük gelir ancak kullanılır mı? evet kullanılır, genel olarak spin av yönteminde kullanıcılar parçalı kamışları tercih etmektedirler sebep enbaşta aksiyon faktörüdür. sunduğunuz seçeneklerde 2,10 ve 2,40 ebatlar kullanım yeriniz ve boy ölçünüzle orantılı olarak karar verilmelidir, örneğin boyunuz 1,70cm ve üzerinde ise 2,40 seçmek lehinize olacaktır.
    konu ile ilgili birazdaha detay isterseniz moderatör arkadaşımız Selahattin bey in şu linkte güzel bir paylaşımı var SPIN TAKIM BİLGİ BANKASI (SPİNNİNG AVCILIĞI ) - BalıkSevdam

ireligil bunu beğendi.
  4. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Parçalı kamışları tavsiye ederim. Taşıma problem olursa 3 ve üzeri parçalılardan seçebilirsiniz. 240-270 cm olmalı. Aynı makinadan bende de var. Hiç spinde kullanmayı düşünmedim. Uygunda kaçmaz zaten. Catana 3000 ya da 4000 makinada tavsiye ederim.

ireligil bunu beğendi.