Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

spin kamış tavsiye

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
benim aradığım özellik kamış hafif uzağa atışta katana 15 40 3,00 den daha iyi sonuçlar alabileceğim balığı tasmaladıktan sonra da taşlıklara sığınmasını engelleyebileceğim kadar da sert olması aslında katanam yeterli görünüyordu ama artık kapanmıyor taşıam sorunu ortya çıktı motorsikletim le gittiğim avlaklar var trafik te sorun oluyor eve yakın avlarda kullanmak üzere onu emekli ediyorum ama ömrümde bi teleskopik daha lacak olsam yine katanayı iki kere düşünürüm çok memnunum kamışımdan bence bir amatörün eli ayağı olacak bir kamış iki gün elimde taşısam bu nedir diye bakmam sahiden tüy gibi hafif ama ihmale kurban gitti :mad: bunun yerini dolduracak onu aratmayacak kamış arıyorum açıkçası
benim için en önemlisi sahte balıklarımı en uzağa atabilmek balığın her hareketini her hamlesini hissetmek istiyorum asıl zevk bu zaten benim için ne kadar büyük olduğu önemli değil balığın kalam sesi beni en mutlu eden sestir :harika: birde balığın kaçmak için direnişi duraklamaları kafasını sağa sola atışları gittiği yönü hissetmek ne düşündüğünü anlamaya çalışma zaten şu anlatımda geçen 2 bilemedin 3 dakikalık zevk için gecemizi gündüzümüze katmıyormuyuz 6 senedir bunu bekliyorum ve bu anın muhteşem olmasını istiyorum
ühh ne yazmışım yaw :D bu aralar çok doldum herhalde :D

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Allah Yardımcın olsun Hızır :D

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Pasiflora iç iyi geliyor, uyku yapar, içtikten sonra araba kullanma :D

Benden sana tavsiye 2 parça catana al gitsin en uzun ve yüksek atarlısı işini hayli hayli görür.

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
2 parça 3 metre 15-40 atarlı catana 230 gr ve 150 TL civarı sanırım iş görecektir.

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Pasiflora iç iyi geliyor, uyku yapar, içtikten sonra araba kullanma :D

Benden sana tavsiye 2 parça catana al gitsin en uzun ve yüksek atarlısı işini hayli hayli görür.
abi pasif lora değil roch da olda uyuyamam :D sodalsınıdan aslıdan haklısın teleskobik den çıta yükseltmek istiyordum ama hiç katana aklıma gelmemişti dur biraz da onlar için bakınayım 20,50 gr çok çok iyi olabilir

tunc68

Üye
Adı
Tunç Erdoğan
shimano dışında malzeme kullanmam demiyorsanız
Savagear Parabellum 3 parçalı olandan kullanıyorum 10-34gr atarlı az yer kaplayan, hafif bir kamış incelemenizi öneririm
ağırlık 200gr civarı