Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

spin kamış tavsiyesi istiyorum

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında asa001 tarafından paylaşıldı.

1. asa001

asa001 Yeni Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. miller01

miller01 Yeni Üye

Selçuk hoşgeldin,ben de forumda yeniyim.Okum v-system 2.40 kamış kullanıyorum,kullanması benim için çok zevkli,saatlerce at-çek yapmama rağmen yormuyor ve çok çok memnunum.Tek sıkıntısı parçalı olması nedeniyle aracın bagajına zor sığıyor.Sırf bu nedenle bazen Daiwa Regal 2.70 teleskobik kullandığım oluyor.Taşıması sıkıntı olmayacaksa v-systemi öneririm,ayrıca taşıma kılıfı olması da okumanın bir avantajı. Kolay gelsin...

4. asa001

asa001 Yeni Üye

teşekkür ederim yorumun için miller01.diğer markalar hakkında da bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?bu arada linklerde sıkıntı vardı düzelttim.

5. miller01

miller01 Yeni Üye

Malesef diğer kamışları kullanmadım.Kolay gelsin...

6. KİNYAS

KİNYAS Üye

lineaeffe sert aksiyonlu bır kamıs ...ağır sahteler de kullanırım dıyorsanız olabılır..okuma kamışlar oldukça iyidir.. ben okumanın bir alt salina modelini kullanıyorum fazlası ile memnunum....ron thompson kullanmadım ama çok iyi kamışlar olduğunu duydum duyuyorum..düşünülebilir..daiwa yıllardır var olan kalitedenn ödün vermeyen bir marka üzmez daiwa theory olabılır ...remixon da kamısını kullanmadım ama iyi bir markadır sıkıntı yaşatacağını düşünmüyorum.. 1- ron thompson ama fotoda ki gibi yumusak ve çok esnek ise daha sert aksiyonlu modellerıne bakardım ) 2-istanbul da yaşıyor olsaydınız okuma v yi ilk siraya koyardım ( teknık destekten dolayı ).3-daiwa therory.....

Son düzenleme: 19 Kasım 2014
    asa001 bunu beğendi.
  7. Skunet

Skunet Aktif Üye

samett ve asa001 bunu beğendi.
  8. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

270 -14/40 al her yerde her şeye kullan bence 10/30 yumuşak geliyor 10/50 sert geliyor tabi benim av stilime göre

asa001 bunu beğendi.
  9. asa001

asa001 Yeni Üye

Yorumlarınız için teşekkür ederim ama sert ya da yumuşak aksiyonlu olduğunu nerden anlayabilirim

10. zokacı

zokacı Aktif Üye

bende fladen totalflex 3 parça - okuma v system -daiwa crosfire - shimano catana - dam hypron pike -okuma luremania ve okumanın 3/12 gr v system kamışı var fladen ve v system bir adım önde tabiki ben sertlik olarak mh kullanıyorum gayet başarılı

asa001 bunu beğendi.
  11. samett

samett Yeni Üye

shımano catana 2 40 sudan dört metre yukseklıkte ıskeleden 5 kg levrek aldım kamış 8 oldu ama uzerınde cızık olusmadı balığı guzel yoruyo kıyıdan atcek için aksıyon için mükemmel yormuyor fıyatıda uygub 10 30 atarlı guzel spın kamış tavsıyemdır incelemenı ısterım

zokacı bunu beğendi.