Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spin Kamış Tavsiyesi

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında bahadir37 tarafından paylaşıldı.

1. bahadir37

bahadir37 Aktif Üye

Merhaba forum üyeleri geçen ki okuma indirimini kaçırdık spin kamış alamadım şimdi 8 inde memlekete gideceğim 2 hafta kastamonudayım shimano exage 4000 fc makine aldım kendime ama buna uygun bir kamış alamadım bu hafta alacağım canıma tak etti :D elimde river2sea rover 98 ten var ve floating tipli yüzen sahtelerden var atar aralıkları da 10gr la max 20 gr sahtelerin ağırlıkları genelde denize sıfır yerlerden avlanacağım ama arada liman gibi yerlerde olabilir bütçe olarak da 100 tl uygundur bana

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ryetik

ryetik Aktif Üye

Makinanizla catana 2.40 mt. Medium 10-30 gr. atarli kamisla guzel bir ikili olur.

4. bahadir37

bahadir37 Aktif Üye

5. ryetik

ryetik Aktif Üye

Evet Bahadır kamış linkte verdiğin kamis ama bütçe belirtmemissin dolayısıyla düşük bütçeli ama kaliteli bu kamışı tavsiye ettim. 2.40 tavsiye etmemin nedeni ise rover gibi Su üstü sahteleride kullanacak olman. Su ustulerde wtd aksiyonu verebilmek için kamış ucunu yere yaklastirman gerektiğinden 2.40 mt. uygun tabi eğer bir iskele yada yüksek bir taşın üstünde degilsen.

6. bahadir37

bahadir37 Aktif Üye

bütçemi belirtmiştim 100tl diye ama gözden kaçtı galiba denize sıfır sahillerden atacağım zaten liman gibi yerlerde gagalı sahteleri tercih ederim tek korktuğum husus spin kamışların taşırken kırılması gibi sebepler ufak çatlak oluşunca kırılma riski oluşur diyorlar

7. muratmurat

muratmurat Aktif Üye

merhaba kastamonun neresine gideceksin?

8. bahadir37

bahadir37 Aktif Üye

Kastamonu Cide ilçesindenim ama okul gereği izmirde yaşıyorum

9. muratmurat

muratmurat Aktif Üye

inşallah oralarda karşılaşırız bende abanadayım okullar kapandımı bende yola cıkacaktım fakat geçirdigim kaza sonucu biraz geç çıkacagım galiba

10. bahadir37

bahadir37 Aktif Üye

Geçmiş olsun Murat abi ben 2 hafta Cidedeyim daha sonra izmire geri dönüş yapacağım ama ağustos tan ekime kadar tekrardan cide'de olacağım güzel levrekler çıkıyormuş bizim taraflarda abanaya da gittim ama av sahası kısıtlı oranın

11. muratmurat

muratmurat Aktif Üye

evet haklısın bende o taraflara geliyorum birde bizim oralarda liman tarafında sık olarak balık veriyor