Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spin kamış tercihinde yardım lütfen

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında hudekoglu tarafından paylaşıldı.

1. hudekoglu

hudekoglu Yeni Üye

Aranıza yeni katıldım. Uzun zamandır zıpkın ve olta ile balık avlıyorum. Son zamanlarda spin oltaya merak sardım fakat çok fazla bilgi sahibi olduğum söylenemez. Forumdan okuyarak bazı bilgiler edinmeye çalıştım edindiğim bilgiler çerçevesinde bazı ürünleri tespit edebildim. Muhtemelen oku da öğren arkadaşım diyenler olacak biliyorum fakat tecrübe okunarak öğrenilenden daha iyi olduğu için size danışmak istedim.
    Tamamen tuzlu suda kullanabileceğim ve ağırlıklı olarak kıyıdan kumlak alanda, nadiren de olsa bottan lüfer ve levrek avlamak amacıyla bir spin kamış almak istiyorum. Sizlerden öğrendiğim kadarıyla birkaç model buldum fikirleriniz doğrultusunda bir ya da iki tanesine karar vereceğim.
    İlk defa spin yapacağım için de fazla bütçe ayırmak istemiyorum. Maksimum ahracamak istediğim rakam 90 TL. Sizin önerebileceğiniz farklı bir ürünü de alabilirim. Makina olarak da ne kadar doğru tercih yaptığımı bilmiyorum ama Caperlan Axıon 40 FD aldım.
    Aşağıdaki kamışlardan hangisini tercih etmeliyim.
    1)Cormoran Black Master 2.70 / 10-40 spin (Fiyat : 83 TL)
    2)Cormoran Sportline 2.70 / 20-60 spin (Fiyat : 44 TL)
    3) Cormoran Sportline 2.40 / 10 - 30 spin (Fiyat : 38 TL)
    4) Silstar Carbodynamic Pro spin 2.40 / 10 -30 (Fiyat : 57 TL)
    5 ) DAM Spezi Stick 2.40 / 5 - 25 spin (Fiyat : 83 TL)
    6) Shimano Alivio CX Spining - ML - 2.40 / 3 - 14 (Fiyat : 79 TL)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Pellegra45

Pellegra45 Aktif Üye

Listenize Roder Yakuza Sea Bass 2.70 cm 15-50 atarli kamisi eklemenizi de tavsiye ederim. İndirimli hali 92 TL dir.

Süleyman

norsmen ve hudekoglu bunu beğendi.
  4. hudekoglu

hudekoglu Yeni Üye

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Roder Yakuza Sea Bass 2.70 cm 15-50 şu anda listemde ilk sırada yerini aldı :)
    Farklı tavsyeler çıkmazsa tavsiyenize uyup satın alacağım.

norsmen bunu beğendi.