Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spin Kamis ve Makina Onerisi

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında MaJ tarafından paylaşıldı.

1. MaJ

MaJ Yeni Üye

Ustadlar merhaba, oncelikle yazi karakteri icin en basta ozur diliyorum kalvyemde turkce karakter olmadigi icin boyle yaziyorum.

sorum su olacak spin kamis ve makina arayisi icindeyim bu ise yeni basliyorum ve alacagim makina ve olta omurluk olsun istiyorum fiyat olarak toplamda 250lira sinirlarindayim.bu fiyat cercevesinde verim alabilecegim kaliteli bir kamis ve makina onerileriniz neler olur? bilgilnerinize tesekur ederim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BİROL

BİROL Daimi Üye

4. MaJ

MaJ Yeni Üye

cvp için teşekkürler birol abi, makinanın fıyatı ne kadar ortalama acaba?
    sadece karadan at çek yöntemiyle levrek almak istiyorum, alacagım sahte hakkında da biraz bilgi verebilrsen çok sevinirim. verdiğin kamış benim isteğimi yeteri kadar karşılar mı yoksa daha iyi performansı olan bir kamış var mı? okuma trio 30 ve 40 arasındakı fark nedir beni bilgilendirirsen sevinirim saygılar

5. MaJ

MaJ Yeni Üye

6. kartallı

kartallı Aktif Üye

Okuma salina 2.40m. 10-40 gr.atarlı kamış ve okuma avanger30 kullanıyorum.200 lira filan tutuyor.Süper memnunum bilgin olsun.Geri kalan paranlada bir iki rapala alırsın...Rastgele.

7. BİROL

BİROL Daimi Üye

30 ile 40 kafa arasındaki fark kafa boyutudur.
    40 kafa daha büyüktür ve daha fazla misina sarabilirsin.Tabii dezavantajı ise dah ağır olması. Atçek aktivitesi uzun süreli olduğundan dolayı takımın ne kadar hafif ise seni o kadar az yorar.O yüzden 30 kafa makina atçek için ideal boydur.

Daha iyi bir kamış dersen tabii ki var ama fiyatlar yükselir tabii.Mesela Shimano kamışlar var.Bassterra modelini çok beğenirim.Daha ucuz serisi Catanadır.

8. MaJ

MaJ Yeni Üye

Birol Abi bilgiler için tekrar teşekkür ederim.

Serdar Abi önerdiğin kamış benimde aklımda vardı sende destek verince kafama yattı sanırım bende o kamıştan alacağım, bi sorumda şu olacak bahsettiğimz bu kamışa okuma trio 30 kafası takarsak uygun olur mu? makinanın dizaynı cidden hosuma gitti ve oltaylada yakışacagını düşündüm. birde sizden Levrek için Rapala önerisi isteyeceğim çok teşekkür ederim.