Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

spin kamış ve makina yardımı

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında gs_1982 tarafından paylaşıldı.

1. gs_1982

gs_1982 Yeni Üye

Kıyıdan levrek,sarıkanat ve su üstü avları için yardımlarınıza ihtiyacım var.abim amerikadan gelirkene sipariş vericem,ama 3 makina arasında kararsız kaldım,shimano, penn ve abugarsiya,model fazla bilmediğim için hafif spin kamış ve çekeri kuvvetli bir makina tavsiyelerinizi bekliyorum,şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür ederim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Shimano sahara 3000 yada 4000 fd ile Shimano saros 3000 yada 4000 alabilirsin. Ben saros ve sahara arasında kalsam sahara'yı terchi ederdim çünkü aralarındaki fiyat farkını dengeleyecek kadar bir üstünlüğü yok saros'un. Tabii para senin. Bu arada bütçe nedir? tabii buda önemli bi konu.

4. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Merhaba Tahsin. Ayırdığın bütçeyide yazabilirsen yardımcı olabiliriz. Ama Uluç Bey'in önerdiği makineleri bende öneririm. Özelliklede Sarosu. Bunun bir üstü Stradic de düşünülebilecek alternatifler arasındadır. Bence Shimano al..

5. gs_1982

gs_1982 Yeni Üye

ayrılan bütçe,200-250 tl arası olabilir.birolum şu nada işteyim akşam eve gittiğimde deteylarına bakarım,amozon da varmı bu ürünler,

6. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Cabelasdan alabilirsin rahatlıkla.

7. Volkan

Volkan Daimi Üye

Arkadaşlar güzel tavsiyeler vermişler. Ben de daha ucuz bir şey önereyim Sonora. Önerilen makinelerden daha hafif ve drag değeri daha yüksek. Ama önerilen makineler daha iyidir, onu da söyleyeyim.

Ben de bir shimanocuyum ama bence illa Shimano almana gerek yok, Penn, Abu Garcia ve Daiwa makineler de gayet iyidir.

NOT: Yakında spin makinelerle ilgili çok kapsamlı bir çalışmamız hazır olacak. İnşallah bu soruların bütün cevaplarını orada bulabileceğiz.

8. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Tamam işte sahara fiyatına tekabül ediyor :)
    Bu da linki

9. BİROL

BİROL Daimi Üye

10. OxDaTiTy

OxDaTiTy Aktif Üye

Bende amerikadan alınıp gelinecekse Cabelas mağazalarını öneririm. hem 100 dolar üzeri ücretsiz kargo var ABD içinde bildiğim kadarı ile.

Amazon da da bulabilirsin ama yerinde olsam fiyatları araştırır karşılaştırırım Cabelas ile

Cabelas sitesi Cabela's: Cabela's Official Website - Quality Hunting, Fishing, Camping and Outdoor Gear at competitive prices.

Cabelas ın sürekli olarak belli ürünlerde indirimleri oluyor oradan güzel birşeyler denk getirebilirsin bence!

Aycıca sadece yazdığın markalarla sınırlı kalma derim ben. Penn yerine Okuma veya Daiwa düşünebilirsin...

kamış olarak ise taşıma sınırı olmazsa teleskopik yerine 2-3 parçalı bişeyler getirt bence! Cabelasın katalogunda işaretlediğim birkaç ürün vardı ama şuan yanımda değil :)