Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spin-Lrf orta düzey Makina

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında Mehmet Fatih tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. t4m3r

t4m3r Yeni Üye

mehmet abi içlerinde avenger 40 hariç hepsini silebilrsin yazdıklarının içinden. ömür boyu ücretsiz garantisi de cabası.

4. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Teşekkürler benimde aklıma o yattı sonradan.

5. humar

humar Aktif Üye

ben iki gun once pendikten ufak bi magazadan aldim avenger 40 i. 90 tl ye. internette daha ucuz olur diye tahmin ediyodum ama magazada daha ucuzdu.bilginiz olsun.

norsmen, Mehmet Fatih ve coner bunu beğendi.
  6. zaad

zaad Aktif Üye

Birinci harf kalamanın yerini
    F--> Önden Kalama
    R--> Arkadan Kalama
    İkinci harfte ki A-B-C-D nesil farkını(aynı modelin farklı yıllarda üretilen küçük farkları olan versiyonunu) gösteriyor.
    Mesala önden kalamalı bir makine FA olarak piyasaya çıktıktan sonra üzerinde ufak rötuşlar yaparak bir sonraki sezon FB olarak sürülüyor.

Bende Daiwa Sweepfire var, 3 yıldır kullanıyorum.Gerçi çok yoğun kullanmadım, Yazdan yaza barajda atçek yaparken ya da arada ırmakta alabalık avında kullanıyorum. Ucuz ve sağlam makine, Okuma avenger ile kıyaslayınca çok daha güven veren bir duruşu vardır, tavsiye ederim. Fiyat/Performans olarak çok tatmin edici bir ürün. Catana da 100 lira altı modellerde en çok tutanlardan birisidir. Mümkünse elinize alın, gözünüzle görün. Ona göre karar verin. Zaten balık yok,Eğer ekipmanda insanın içine sinmezse ava gitmek iyice zorlaşıyor.

Son düzenleme: 14 Mart 2015
    Mehmet Fatih ve hayalet avcısı bunu beğendi.
  7. coner

coner Daimi Üye

Fiat performans bazında orta segmentte Okuma 7/24 kullanılacak makinalar ve life time garantili makinalar üretiyor

norsmen ve Mehmet Fatih bunu beğendi.
  8. Mehmet Fatih

Mehmet Fatih Aktif Üye

Çok teşekkür ederim Zafer bey Bu harfler Havuz problemi gibi kafamı kurcalıyordu..

zaad bunu beğendi.
  9. norsmen

norsmen Üye

makina , avcılık ta bence , kamıştan bir hatta iki adım önde duruyor...Dandik bir kamışla da , fizik kurallarını şayet zorlamaz sanız her türlü balık alırsınız..ama , makinanızın cekişi, yani draf tı iyi olmak zorunda..ve iyi bir makinaya yolun başinda sahip olursanız,
    ileride gereksiz yere para harcamamış olursunuz..bu bağlamda OKUMA TRİO 40S spin de ve beklemeli avlarda beklentilere cevap veren bir makina...parası olana bu yolların sınırı yok..türkiyede insanlar STELLEYA 2.000.- TL gibi bir rakam ödeyebiliyorlar...verilmez mi ? tabiki cok paranız olursa verilir..OKUMA tü
    m ürünlerine ömür boyu garanti veriyor ve tam anlamıyla arkasında duruyor..bilginize....

10. norsmen

norsmen Üye

benim tercihim..SPİN de iyi bir makina edinmeniz..ama LRF disiplinin de 40.- 5o.- tl lik makinalarda iş görüyor..